Szelki guard

Szelki guard

Szelki rozm. L

Uniwersalne szelki dla psa guard

Uniwersalny model szelek, który zapewnia najwyższe bezpieczeństwo i komfort noszenia, nadający się zarówno do szybkiej przebieżki wokół osiedla, jak i do weekendowej, długiej wyprawy. Szelki guard składają się z dwóch obręczy, oraz dwóch pasków, a do tego posiadają regulatory pozwalające dopasować je do każdego psa, niezależnie od tego jaką ma sylwetkę. Ponieważ szelki są stworzone z szybkoschnącego materiału, można ich używać przez cały rok! Cechą charakterystyczną konstrukcji szelek, jest uniemożliwienie samowolnego oswobodzenia się psa, co ma znaczenie zwłaszcza u tych czworonogów, które mogą się czegoś wystarczyć. Ponieważ paski szelek przebiegają z dala od pach, nie ocierają delikatnej skóry i nie wpijają się, dzięki czemu nie powodują dyskomfortu psiaka podczas spacerów na smyczySzelki możesz bezproblemowo spersonalizować, dodając im inny kolor okuć oraz zapewniające bezpieczeństwo odblaski, a jeżeli rozmiar Twojego psa znajduje się na pograniczu dwóch proponowanych przez nas rozmiarów, szelki możemy powiększyć! Twój pies lubi z Tobą podróżować? Dobierz pas do auta dla psa z tej samej kolekcji!

Czym są szelki guard?

Wybór właściwych szelek dla pupila nie jest sprawą prostą. Kluczowym kryterium w tej selekcji są oczywiście względy bezpieczeństwa i funkcjonalność. Odpowiednie szelki to takie, które przede wszystkim dobrze leżą na psie, zapewniają pupilowi swobodę ruchów, a także sąpraktyczne w codziennym użytkowaniu.

Szelki guard składają się z jednej obręczy otaczającej szyję psa oraz drugiej, otaczającej klatkę piersiową za przednimi łapami. Obręcze łączą się ze sobą paskiem mostkowym oraz grzbietowym. Szelki zakłada się przekładając pierwszą pętlę przez głowę, a drugą zapinając za łapkami pupila. W niektórych modelach klamra zamocowana jest również na pętli szyjnej.W takim przypadku guardy nie wymagają przekładania obręczy przez głowę czworonożnego przyjaciela.

Najważniejsze cechy szelek guard

Na rynku można spotkać szelki typu guard, zarówno w wersji podstawowej, jak i bardzo zabudowanej. Guardy na ogół posiadają szeroką regulację, która umożliwia łatwe dopasowanie do rozmiarów psa. W urozmaiconej ofercie dostępne są modele, w których oprócz podstawowego miejsca przypięcia smyczy, znajdującego się na grzbiecie, występuje zapięcie z przodu. Wariant ten ma na celu zapewnienie opiekunowi większej kontroli nad czworonogiem.

Należy podkreślić, że szelki guard są bardzo komfortowe, świetnie rozkładają ciężar psa, nie blokują przednich kończyn oraz właściwie dopasowane zapewniają bezpieczeństwo nawet psom z dużym temperamentem, lękliwym lub z tendencją do ciągnięcia.

Co wyróżnia szelki guard dostępne w Warsaw Dog?

Odpowiednio dobrane szelki to podstawa komfortowego i bezpiecznego spacerowania, przyjemnej zabawy, a także wspólnego trenowania, podróżowania z psem. Warto więc postawić w tym zakresie na wysoką jakość. Wykonane z niezwykłą starannością i znakomitej jakości akcesoria Warsaw Dog mają wpływ zarówno na bezpieczeństwo i wygodę, jak i na długość użytkowania. P

odstawę projektowania szelek guard w Warsaw Dog stanowi zamysł stworzenia strefy zapewniającej swobodę ruchów i ochronę oddechu czworonożnego przyjaciela. Przednia obręcz idealnie rozkłada nacisk na klatkę piersiową, całkowicie uwalniając kark psa. Ponadto przemyślana konstrukcja, wsparta regulacją ułatwiającą dopasowanie do każdej sylwetki, uniemożliwia samodzielne wyswobodzenie się z szelek nawet najbardziej niesfornym i zwinnym psiakom.

Dodatkowym atutem szelek Warsaw Dog jest łatwość ich zakładania i wielofunkcyjność. Lekkie i mięciutkie modele doskonale nadają się dla małych pupili, a masywne i mocne dla dużych silnych podopiecznych. Świetnie sprawdzają się zarówno podczas codziennych spacerów, jak i w trakcie szkolenia czy uprawiania sportów. Bezpieczeństwo i wygoda noszenia, uniwersalny charakter szelek guard od Wasaw Dog dopełnia modny design. Szelki dostępne są w szerokiej gamie wzorów i kolorów, dzięki czemu z pewnością każdy opiekun znajdzie opcję najbardziej pasującą dla swojego pupila.