Smycz antypoślizgowa

Smycz antypoślizgowa

Smycze antypoślizgowe

Smycz przeciwpoślizgowa dla psa zapewnia mocny, pewny chwyt. Zapewnia komfort spacerowania dzięki temu, że smycz nie ślizga się w dłoni i sprawdzi się nawet przy mocno ciągnącym czy reaktywnym psie. Smycz podgumowana występuje w kilku kolorach: czarnym, żółtym, niebieskim, morskim, fioletowym i fuksjowym. Jej waga jest zbliżona do standardowych smyczy, należy do smyczy o lekkiej wadze.

Czym jest smycz antypoślizgowa dla psa?

Smycz antypoślizgowa to wygodna i praktyczna alternatywa do wykorzystania na codziennych spacerach oraz podczas treningów. Dzięki mocnemu materiałowi i specjalnej fakturze, antypoślizgowe smycze dla psów zapewniają doskonały chwyt, nawet gdy są mokre. Smycz antypoślizgowa dla psa wykonana jest najczęściej z wytrzymałej nylonowej taśmy i jedwabiu lateksowego lub bardzo trwałego materiału z tkaną gumową powłoką, który wykazuje właściwości odporne na rozdarcie. Dzięki temu smycz nadaje się również dla cięższych czworonożnych przyjaciół lub psów, które mocno ciągną.

Smycze antypoślizgowe świetnie układają się w dłoni, część z nich posiada także dodatkowe wzmocnienie w okolicy rączki. Nie tylko sam uchwyt, lecz również cała smycz jest antypoślizgowa, co gwarantuje niezawodne chwytanie w dowolnym jej fragmencie.

Jakie walory posiada smycz antypoślizgowa dla psa?

Antypoślizgowe smycze zapewniają super przyczepność, pewny chwyt, dobrze leżą w dłoni, a ponadto są:

  • łatwe w pielęgnacji
  • lekkie
  • wytrzymałe i niezwykle stabilne
  • uniwersalne, idealnie do prowadzenia zarówno średnich, jak i dużych psów
  • wodoodporne, bez tendencji do pękania
  • wygodne do trzymania nawet przy złej pogodzie
  • dostępne w wielu rozmiarach i wariantach kolorystycznych.

Poza tym zapewniają dużo swobody pupilowi i nadają się do każdego rodzaju aktywności.

Mocne strony antypoślizgowej smyczy dla psa od Warsaw Dog

Antypoślizgowa smycz od Warsaw Dog jest idealnym towarzyszem spacerów z psem, nawet w deszczu. Wykonana z wytrzymałego nylonu jest niezawodna, bezpieczna i odporna na rozdarcia oraz niesprzyjające warunki atmosferyczne. Zapewnia dużą swobodę ruchów, niczym nieskrępowaną eksplorację otoczenia oraz spontaniczność węszenia. Dzięki zaokrąglonym krawędziom i wzmocnionemu uchwytowi na rękę, smycz doskonale leży w dłoni, zapewnia dobre i pewne trzymanie, nawet jeśli pies mocno ciągnie.

Antypoślizgowe smycze dla psa od Warsaw Dog są łatwe do czyszczenia. Nie wchłaniają wody, co sprawia, że podczas deszczu nie stają się ciężkie i nadal pozostają elastyczne. Dzięki tym właściwościom można wyprowadzać pupila na spacery w każdą pogodę. Oprócz tego barwne wzornictwo i ciekawa kolorystyka smyczy przyciąga uwagę, a rozpiętość rozmiarów ułatwia dopasowanie do indywidualnych potrzeb. Wysokiej jakości detale sprawiają, że smycze antypoślizgowe Warsaw Dog oznaczają się stabilnością, trwałością, dają poczucie bezpieczeństwa i gwarancję stałej kontroli nad podopiecznym.