Nasz Dizajn

Autorskie wzory

Wzory na naszych taśmach są jedyne w swoim rodzaju. Projektowane w oparciu o najnowsze trendy. Nie znajdziecie ich nigdzie indziej. Gwarancja prestiżu na ośce.

Mocna taśma

Miękka, gładka i mocna. Zachowuje kolor i kształt na długo. Jej włókna nie absorbują wody i są łatwe w czyszczeniu, więc zyskujesz więcej czasu na zasłużony relaks po wspólnym spacerze.

Klamry DURAFLEX®

Z klamrami nie ma żartów! Mocna klamra to podstawa bezpieczeństwa w każdej obroży czy w szelkach. Ultramocna konstrukcja posiada profilowany kształt, który komfortowo dopasowuje się do szyi psa. Jest odporna na warunki atmosferyczne.

Kolorowe okucia

Pokrycie metalowych elementów kolorem to nasza wisienka na torcie. Kolor nie tylko zadaje szyku, ale także chroni sprzęt przed rdzą.

Spawane okucia

Spawane okucia Bezpieczeństwo to nasze drugie imię, dlatego wszystkie elementy metalowe są spawane lub odlewane.

Polski produkt

Nasze akcesoria to dobra, polska robota. Czuwamy nad jakością na każdym etapie produkcji i doglądamy wszystkiego sami, od najmniejszej niteczki po bezpośredni kontakt z Wami.

Osobne miejsce na adresatkę

Adresatka ma swoje własne miejsce na obroży – nigdy więcej przypadkowego wpięcia smyczy w kółko adresatki.

Osobny uchwyt nad karabińczykiem

Dodatkowa rączka w smyczy miejskiej świetnie sprawdza się w zatłoczonych miejscach i środkach komunikacji publicznej, gdzie dobrze jest mieć psa blisko siebie.