Zwrot i reklamacja

Proces zwrotu 

Masz 14 dni na zwrot od momentu otrzymania przesyłki. Możesz zwrócić produkty, które nie posiadają oryginalnej metki, warunkiem jest wciąż brak oznak użytkowania produktu. Na weryfikację zwrotu mamy do 14 dni od dnia dostarczenia paczki do biura. Dokładamy wszelkich starań, by termin zwrotu pieniędzy był jak najkrótszy!

  • W swojej paczce z zamówieniem otrzymasz formularz zwrotu wraz z  dokładnymi instrukcjami jak postępować krok po kroku w przypadku chęci odstąpienia od umowy. Prosimy – wypełnij dokładnie formularz, uzupełniając również numer konta. Jest to niezbędne do poprawnej realizacji zwrotu. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu nie posiadasz formularza możesz go pobrać tutaj:>>FORMULARZ ZWROTU
  • Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem NIE dołączaj faktury. Była ona wysyłana w formie elektronicznej na adres email, więc mamy do niej dostęp w formie cyfrowej.
  • Paczkę ze zwracanym towarem możesz wysłać za pomocą usługi  WYGODNE ZWROTY:

Zwrot samodzielny

Wypełnij formularz zwrotu (znajdziesz go w paczce lub pobierzesz → formularz zwrotu), dołącz go do przesyłki.

Wyślij paczkę na adres biura: Warsaw Dog ul. Myśliborska 53/210, 03-185 Warszawa.


Jeśli chcesz zwrócić produkt do których dołączony jest grawer na zawieszce – zdejmij zawieszkę przed odesłaniem produktu do zwrotu.

Chcę wymienić produkt

Wszystkie produkty szyjemy na zamówienie i nie mamy magazynu. W związku z tym prosimy o wykonanie zwrotu i zamówienie nowego produktu.

Chcę zareklamować produkt

  1. Produkt(y), który reklamujesz włóż do paczki, wypełnij formularz  i dołącz go do paczki.
  2. Skorzystaj ze strony wygodnezwroty.pl, wybierając z listy sklepów nazwę WARSAW DOG i dalej postępuj według instrukcji wygodnezwroty.pl
  3. Jeśli reklamacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, zwrócimy Ci koszty przesyłki.
  4. Reklamację rozpatrzymy w przeciągu 14 dni.

O szczegółach poczytasz w Regulaminie.

Gramy fair, dlatego nasze produkty objęte są 2 letnią gwarancją. Jeśli zauważysz wadę – skontaktuj się z nami. Wyślij maila na adres hello@warsawdog.com i opisz sytuację. Zwróć uwagę, że zużycie materiału (np. wyłamanie klamerki czy zdarcie się farby z okuć) nie jest podstawą do reklamacji. Przeczytaj jak dbać o akcesoria by służyły Wam jak najdłużej.

Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie.