Zwrot i reklamacja

Lubimy czynić dobrze, dlatego masz 14 dni od czasu otrzymania przesyłki na poinformowanie o chęci odesłania rzeczy bez podania przyczyny. Jeśli oderwałaś/oderwałeś metkę, usta wytarłaś/wytarłeś folijką i boisz się, że bez tego nie przyjmiemy – nic się nie martw, mamy tego dużo. Odsyłaj spokojnie. Najważniejsze, żebyś dobrze się czuła/czuł ze swoim zakupem.

Jak przygotować produkt do zwrotu?

  1. Produkt(y), który pragniesz zwrócić włóż do pudełka, dołącz paragon jeśli posiadasz, zabezpiecz paczkę.
  2. Skorzystaj ze strony szybkiezwroty.pl, wybierając z listy sklepów nazwę WARSAW DOG i dalej postępuj według instrukcji Szybkich Zwrotów. Koszt przesyłki zwrotnej to 12zł, zostanie odjęty od wysokości zwrotu. Jeśli Twoje zamówienie było wysyłane za pobraniem, koniecznie dodaj również formularz zwrotu, z wpisanym numerem konta na jaki mamy zwrócić Ci pieniądze.
    • Alternatywnie: Pobierz i wypełnij formularz zwrotu, dołącz go do przesyłki. Wyślij paczkę na adres: Warsaw Dog ul. Myśliborska 53/210, 03-185 Warszawa i napisz maila na adres [email protected] informując o nadchodzącej przesyłce.
  3. Spodziewaj się zwrotu na konto w przeciągu 14 dni od dnia otrzymania przez nas przesyłki.

UWAGA! Nie przyjmujemy zwrotów produktów personalizowanych (np. adresatek z grawerem, produktów z okuciami i odblaskami, a także produktów niestandardowych stworzonych według zaleceń klienta).

Jeśli chcesz zwrócić szelki do których dołączony jest grawer na zawieszce – po prostu odeślij same szelki i zostaw sobie zawieszkę.

Jak zareklamować produkt?

  1. Produkt(y), który reklamujesz włóż do paczki, dołącz paragon.
  2. Wypełnij formularz zwrotu i dołącz go do paczki. Skorzystaj ze strony szybkiezwroty.pl, wybierając z listy sklepów nazwę WARSAW DOG i dalej postępuj według instrukcji Szybkich Zwrotów.
    • Alternatywnie pobierz i wypełnij formularz zwrotu, dołącz go do przesyłki. Wyślij paczkę na adres: Warsaw Dog ul. Myśliborska 53/210, 03-185 Warszawa i napisz maila na adres [email protected] informując o nadchodzącej przesyłce.
  3. Reklamację rozpatrzymy w przeciągu 14 dni.

O szczegółach poczytasz w Regulaminie.


Gramy fair, dlatego nasze produkty objęte są 2 letnią gwarancją. Jeśli zauważysz wadę – skontaktuj się z nami. Wyślij maila na adres [email protected] i opisz sytuację. Zwróć uwagę, że zużycie materiału nie jest podstawą do reklamacji. Dzięki!

Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie.

Warsaw Dog - dizajnerskie akcesoria dla psów. Sprawdź nas!

Bądź z nami na bieżąco! Dołącz do subskrypcji i odbierz kod na 5% rabatu!