Szyjemy dla Was na zamówienie w 10 dni roboczych ✂♥️ Darmowa dostawa od 200 zł

  • No products in the cart.

Czas realizacji i dostawa

Home  /  Czas realizacji i dostawa

Czas realizacji to obecnie ok. 10 dni roboczych (ok. 2 tygodnie).

Wszystkie produkty szyjemy na zamówienie, nie mamy produktów gotowych od ręki. Jeśli potrzebujesz produktu od ręki zajrzyj do sklepów partnerskich.

Czas realizacji

Aktualny deklarowany czas realizacji zamówienia w naszym sklepie internetowym to 10 dni roboczych + czas dostawy. Przez dzień roboczy rozumiemy każdy dzień za wyjątkiem sobót, niedziel, świąt oraz innych dni wolnych od pracy. Nasze produkty szyjemy dla Ciebie po tym, kiedy złożysz zamówienie.

Wydłużony czas realizacji jest wynikiem bardzo dużej ilości zamówień i trudności w związku z pandemią. Zamówienia realizujemy wedle kolejności zgłoszeń i jesteśmy w tym sprawiedliwi. Niestety mimo najszczerszych chęci nie możemy przyspieszyć realizacji Twojego zamówienia ze względu na zgłoszenia klientów, którzy złożyli zamówienie przed Tobą. Jeśli tylko Twoje zamówienie uda się wysłać wcześniej, na pewno dostaniesz od nas powiadomienie mailowe o zmianie statusu zamówienia z “w trakcie realizacji” na “zrealizowane”.

Będziemy wdzięczni za cierpliwość <3

Dokładamy wszelkich starań, by realizować zamówienia jak najszybciej przy zachowaniu wszelkich standardów jakości. Jeśli nie minęło 10 dni roboczych od czasu złożenia zamówienia, prosimy o cierpliwość i w miarę możliwości powstrzymanie się od zapytań o status zamówienia. Bardzo pomoże nam to usprawnić pracę! Aktualny status zamówienia można zobaczyć po zalogowaniu się na konto lub sprawdzając ostatniego maila od nas z adresu [email protected] Jeśli brzmi on “Twoje zamówienie jest w realizacji”, to właśnie tak jest :) Jeśli nie możesz go znaleźć, sprawdź folder SPAM.

Serdecznie dziękujemy za wyrozumiałość i cierpliwość oraz przepraszamy za niedogodności!

Harmonogram szycia

Jeśli zamówienie składa się z kilku produktów o różnych terminach realizacji (np. w przypadku wybrania produktu z powiększeniem rozmiaru lub domówieniem), zostanie zrealizowane w terminie dotyczącym produktu, dla którego podano najdłuższy czas realizacji. W przypadku wystąpienia zdarzeń losowych (np. brak prądu czy awaria maszyny itp.), które uniemożliwiają realizację zlecenia w terminie, termin realizacji może wydłużyć się o czas niezbędny do usunięcia przyczyny opóźnienia. Kiedy Twoje zamówienie zostanie uszyte, otrzymasz powiadomienie mailowe na adres email podany podczas składania zamówienia.

 

Turkusowe zarządzanie w praktyce - turkusowa firma w Polsce, Warsaw Dog

Wydrukowane zamówienia w trakcie realizacji

Dostawa

Dostawa na terenie Polski

Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem InPosta i kuriera DHL.

InPost

  • Paczkomaty (1-3 dni roboczych) – 11,50 zł

Kurier DHL

  • przesyłka płatna z góry (1 dzień roboczy) – 16 zł
  • przesyłka z dostawą do punktu odbioru DHL Parcelshop – 14 zł
  • przesyłka za pobraniem, płatność gotówką przy odbiorze (1 dzień roboczy) – 19 zł

Bezpłatna dostawa

Kiedy widzimy, że u nas kupujecie, czujemy się wdzięczni i szczęśliwi. Chcemy przekazać Wam tę falę pozytywnych uczuć, dlatego dajemy Wam w zmian darmową dostawę od 200 zł (przy płatności z góry).

Dostawa poza granicami Polski

Przesyłki wysyłamy na cały świat za pośrednictwem Poczty Polskiej. Wszystkie paczki są wysyłane jako priorytet i posiadają numer do śledzenia, który ułatwia lokalizację przesyłki w czasie dostawy międzynarodowej.

Cennik przesyłek zagranicznych

Europa – 24 zł

Ameryka Północna – 30 zł

Afryka – 30 zł

Ameryka Południowa – 40 zł

Azja – 40 zł

Australia – 45 zł

Oceania – 45 zł

Bezpłatna dostawa przesyłki zagranicznej

Dostawa jest bezpłatna od kwoty 320 zł.