Kolekcje

Nasze wzory są unikatowe, projektowane przez polskich artystów. Każdy z nich opowiada inną historię, ale wszystkie mają wspólną cechę: są tak kolorowe, że psa ubranego w łorsołdogowy dizajn widać już z daleka! Stawiamy na soczyste barwy i czystą abstrakcję. Tworzymy kolorowe printy, bo wierzymy, że nic tak świetnie nie osładza wizerunku psa w przestrzeni publicznej (nawet najczarniejszego i największego!) jak wesoła obroża w atrakcyjnym dizajnie.

Waikiki | Shake | Smoothie | Rebel | Doggo Artisto | Dogsplorer | Tropical | Shine in Lime | Shine in Blue | Shine in Purple | Aqua Violet | Candy Blue | Splash

Sprawdź poniżej jak się bosko prezentują na (nie)rasowych modelach

Produkty z linii Folko są efektem naszej współpracy z marką Moxos by Małgorzata Knopik-Skibińska i Aqualoopą, czyli Igorem Chołdą, warszawskim muralistą. Folkowy dizajn, stworzony przez Aqualoopę, inspirowany jest klimatami Podlasia. W internetowym sklepie Moxos dostępne są pasujące płaszcze dla człowieków.

Folko by Warsaw Dog - sesja Moxos i Aqualoopa

Wyzwól radość, optymizm i szczęście! Soczyste paćki na psim grzbiecie sprawią, że stanie się on najwspanialszym czterołapym nośnikiem radości. Uwaga! Wzór ma w sobie takiego kolorowego powera, że przy dotknięciu łapą chodnika, ziemia może magicznie wypuszczać kwiaty i owoce.

Wyzwól dobro, piękno i harmonię! Holograficzna tęcza sprawi, że czterołapy przyjaciel spacerujący we wzorze Smoothie, stanie się siewcą jedności i pokoju na świecie. Obłędnie wyglądają w nim psiaki o szarej maści.

Szelki pastelowe dla psa

Klasyczne kolory: czerwony z czernią i bielą zostały przez nas zmiksowane i podane w nowym, odważnym dizajnie. Wzór Rebel jest idealnym wyborem dla osób, które lubią działać i podejmować szybkie decyzje. Wielkie TAK dla ekstrawagancji z lekką nutką dekadencji.

Rebel świetnie pasuje do psiaków o ciepłych odcieniach maści jak rudy i czekoladowy, ale także klasycznych – czarnej, białej. Kolor czerwony to jeden z najczęściej wybieranych kolorów akcesoriów dla psów.

szelki dla psa rebel mierzone przez border collie

Artyści dnia codziennego! Jeśli chcielibyście zaznać sławy jeszcze za życia, odziejcie psa we wzór Doggo Artisto – te kolory zapadają w pamięć sąsiadów na długo. Wraz z artystycznie ubranym czworonogiem stworzycie najbardziej rozpoznawalną parę na osiedlu.

Pies w kawiarni miejsce przyjazne psom Warszawa

Eksploratorzy miejskich przestrzeni! Weekendowi zwiadowcy pobliskich pól i lasów! Jednoczmy się w tym wzorze. Jeśli wszyscy Twoi znajomi wiedzą, że w weekendy spotkać Was można pośród szumiących drzew, jeśli uwielbiasz wspólne odkrywanie nowych miejsc spacerowych i stawianie czoła nowym wyzwaniom – ten wzór jest dla Ciebie.

Masz cztery łapy i nie postawiłeś ich jeszcze nigdy na tropikalnej wyspie? Nic nie szkodzi! Oto tropikalna wyspa przypłynęła do Ciebie. Niech eksplozjaegzotycznych kwiatów, ptaków i owoców niesie Cię kilkanaście centymetrów ponad chodnikami.

Tropical wzór

Niech Twój pies zabłyszczy niczym miliony monet. Czas, żeby inni dowiedzieli się wreszcie kto jest prawdziwą gwiazdą tego osiedla.

Shine in Lime najgenialniej prezentuje się przy psach maści rudej, czarnej i czekoladowej.

Shine in Lime - buldożek w zielonym zestawie spacerowym

Niech Twój pies zabłyszczy niczym miliony monet. Czas, żeby inni dowiedzieli się wreszcie kto jest prawdziwą gwiazdą tego osiedla. Shine in Blue, dzięki chłodnym odcieniom, świetnie prezentuje się przede wszystkim na psach o maści białej, czarnej, szarej, psach ras północnych.

Shine in Blue - weimar w lesie

Niech Twój pies zabłyszczy niczym miliony monet. Czas, żeby inni dowiedzieli się wreszcie kto jest prawdziwą gwiazdą tego osiedla. Shine in Purple genialnie wygląda na psach o maści białej, rudej i ciemno-brązowej, dodając im należytego blasku.

Shine in Purple - spacer w parku

Życie jest krótkie, otaczaj się pięknymi rzeczami. Spacer z zaprzyjaźnionymi czterołapami czy odwiedziny niezapsionych znajomych? Żadnych kompromisów, te kolory zachwycą największych modowych wyjadaczy! Niech Twój pies robi wejście smoka w każdej knajpie, gdzie pijecie kawę, a Ty nasłuchuj dźwięku potykających się z wrażenia przechodniów. Na marginesie – Aqua Violet przebosko wychodzi na zdjęciach, uwierz.

Pies w Warszawie na tle mostu z neonem Miło Cię Widzieć, ubrany w zestaw Aqua Violet

Poranny spacer w letni poranek. Słońce powoli wschodzi nad pochmurnym niebem, odbijającym jego promienie. Spokój. Balans. Harmonia. Twój pies jest wspaniały takim, jakim jest. Ty jesteś wspaniała taka jaka jesteś. Możesz osiągnąć wszystko co zaplanujesz. Rozkoszuj się chwilą, patrz w niebo, ale uważaj na kupy.

pies w chorwacji w szelkach candy blue

Odnajdź w sobie wewnętrzne szczenię. Baw się, twórz, spełniaj marzenia. Śmiej się na głos, biegaj w deszczu. Bierzmy przykład z naszych psów, ot co!

Warsaw Dog - dizajnerskie akcesoria dla psów. Sprawdź nas!

Bądź z nami na bieżąco! Dołącz do subskrypcji i odbierz kod na 5% rabatu!