Szyjemy dla Was na zamówienie w 10 dni roboczych ✂♥️ Darmowa dostawa od 200 zł

  • No products in the cart.

Blog

Home  /  Blog   /  Color is king – kolorowe karabińczyki w smyczach

Color is king – kolorowe karabińczyki w smyczach

Szalejemy za intensywnością kolorów. Prywatnie oboje uwielbiamy barwę szarą, bo na jej tle wszystkie kolory wyglądają oszałamiająco. W naszej firmie postanowiliśmy, że wszystkie karabińczyki (zwane również karabinkami) będą miały swoją kolorystykę.

Nasze smycze występują w dwóch szerokościach: 1,5 cm dla psów mniejszych (polecana dla psiaków do ok. 10 kg), oraz 2,5 cm dla tych większych. Waga i wielkość karabińczyków są dopasowane do szanownych, czterołapych klientów i tak mniejsze karabińczyki dołączamy do węższej taśmy, a większe do szerszej (w sumie logiczne :D). Zabieg ten zwiększa funkcjonalność i komfort gdyż ponieważ:

  • mniejszym psom nie ciąży u szyi kawał metalu,
  • większe psy są bezpieczne zapięte na mocny karabińczyk.

Zamawiając u nas smycz domyślnie otrzymasz produkt wyposażony w czarne okucia. O, takie:

_MG_2981_web

Szerokość 2,5 cm

Smycz 1,5 cm

Szerokość 1,5 cm

Tymczasem dla prawdziwych modowych wyjadaczy mamy propozycję nie do odrzucenia: kolorowe karabińczyki, które sprawią, że przechodnie będą błagać Was o namiary Waszej psiej krawcowej.

Poniżej znajdują się wszystkie dostępne kolory:

Karabińczyki 2,5 cm

Karabińczyki 1,5 cm

Ich odcień może różnić się w zależności od ustawień monitora, ale ogólną barwę widzicie :). Ubiegnę teraz pytania – kolory purpurowy i żółty w mniejszych w rzeczywistości są identyczne z kolorami w większych karabińczykach. Dobre zdjęcie produktowe to nie lada sztuka i czasem nawet najlepsi polegają w boju.

Do każdego wzoru smyczy dobraliśmy kolory karabińczyków, które według nas najlepiej się komponują. I tak np. do smyczy Shine in Purple możesz dobrać kolor purpurowy, miętowy lub niebieski. Jeśli masz swoją własną wizję połączenia kolorystycznego, którego nie znajdujesz na stronie – napisz do nas na maila [email protected], wszystko da się zrobić.

P.S. Są to pierwsze kolorowe karabińczyki w Europie, a może i na świecie (ale tego ostatniego nie jesteśmy pewni, a nie chcemy być mitomanami). Nie ma na co czekać!

Szalej:

banersmycze

10 lutego 2016
Zapytaj nas o wszystko
9 marca 2016
Przełamująca wiadomość: szerokość 2 cm już w sklepie
New User Registration
*Pole wymagane