Idź na spacer do Paczkomatu

Idź na spacer do Paczkomatu

Drodzy Psiarze,

uruchomiliśmy opcję wysyłki przez Paczkomaty InPost. Teraz możecie odbierać przesyłki w ramach spaceru z psem, o dowolnej porze dnia i nocy.

Żadnego sterczenia w kolejce po odbiór, okupowania domu w oczekiwaniu na kuriera, żadnej rozkminy – “wpuszczą mię na pocztę z psem, czy nie?”, zgarniasz piesa i pocinasz do paczkomatu po szałowe łaszki. Od razu możesz go przebrać i wypróbować nowe akcesorium :)

Ile to kosztuje?

10 zł, psze państwa. W tej cenie dostajesz SMSa z powiadomieniem o wysyłce, maila z potwierdzeniem i możliwość śledzenia przesyłki on line. No, i wygodny odbiór blisko domu/pracy.

Koszt przesyłki dla zamówień od wartości 100 zł bierzemy na siebie i wysyłamy za free za pośrednictwem Paczkomatów lub Listu Poleconego InPost.

inspot

Więcej o opcjach dostawy przeczytasz TU.

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć tych znaczników HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz kod na 5% rabatu! Zapisując się, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Warsaw Dog Zofia Kwiatkowska 03-185 Warszawa, ul. Myśliborska 53/210, NIP: 5213480050, w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest Twoja zgoda. Masz prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Masz prawo żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Zobacz również....

Data: | Kategorie: Blog, Rasy psów,

Dalmatyńczyk (inaczej wyżeł dalmatyński) jest niezwykle inteligentnym, przyjacielskim, pełnym energii psem. To pojętny uczeń, który ma duszę klauna. Lubi sztuczki i uwielbia popisywać się swoimi talentami. Ma ujmującą osobowość i bez problemu potrafi zaskarbić sobie sympatię wszystkich wokoło.

Data: | Kategorie: Blog, Zdrowie psa,

Tłuszczaki u psów są dość powszechnym problemem, budzącym zrozumiały niepokój u właścicieli. Na szczęście nie każda zauważona podskórna zmiana jest groźna. Tłuszczaki zazwyczaj nie są niebezpieczne i nie wymagają leczenia. W każdym jednak przypadku konieczna jest wizyta u weterynarza w celu dokładnego zbadania i zdiagnozowania pupila.

Data: | Kategorie: Blog, Rasy psów,

Basenji przyciąga uwagę oryginalnym wyglądem i pewnością siebie. Jest mądry, przyjazny i pełen energii. Choć zazwyczaj dość mocno akcentuje swoją niezależność, pozostawia niezatarte wrażenie pogodnym charakterem.

Warsaw Dog - dizajnerskie akcesoria dla psów. Sprawdź nas!

Bądź z nami na bieżąco! Dołącz do subskrypcji i odbierz kod na 5% rabatu!