Szyjemy dla Was na zamówienie w 10 dni roboczych ✂♥️ Darmowa dostawa od 200 zł

  • No products in the cart.

Okucia z różowego złota w akcesoriach dla psa

Home  /  Okucia z różowego złota w akcesoriach dla psa

Elegancki wygląd i wysoka trwałość to dwie najlepsze cechy metalowych okuć w kolorze różowego złota. Zobacz jak je komponować z naszymi produktami!

Okucia z różowego złota święcą triumfy wśród naszych klientów ze względu na niesamowity sznyt jakiego dodają do obroży, szelek czy smyczy dla psa. Drugą cechą, która czyni je atrakcyjnymi jest duża wytrzymałość.

OKUCIA – metalowe elementy w obrożach, smyczach i szelkach dla psów. Wykorzystywane najczęściej jako elementy łączące fragmenty taśmy lub pozwalające na połączenie odpinanego karabińczyka w smyczy z półkółkiem w psiej obroży czy szelkach.

Dodając okucia z różowego złota do wybranego produktu, zyskujesz obrożę, szelki czy smycz w których wszystkie elementy łączące są zrobione z metalu w kolorze różowego złota – w tym również klamrę, jeśli taka występuje w danym produkcie (dotyczy obroży z klamrą i szelek).

Uwaga! Nie polecamy tego rodzaju okuć dla psów miniaturowych i wyjątkowo małych ze względu na większą wagę okuć (zwłaszcza klamry) z różowego złota. Prosimy podejmij tę decyzję biorąc pod uwagę sylwetkę Twojego psa.

Przykładowe zdjęcia produktów z okuciami w różowym złocie:

 

Jak zamówić produkt z okuciami z różowego złota?

Wystarczy, że na stronie produktu zaznaczysz w sekcji Opcje premium: Wybierz okucia z różowego złota. Tak, jak na poniższym screenie:

 

Jak wydłużyć trwałość okuć z metalowego złota?

Metalowe elementy biorą swój kolor różowego złota z powleczenia tym wyjątkowym kolorem. Malowany metal podlega naturalnemu zużyciu – będzie się ścierał z miejscach styku z innymi elementami – np. wewnątrz karabińczyka i wewnątrz półkółka do którego przypinamy smycz, ale też podczas drapania będą tworzyć się rysy na lustrzanej powierzchni okuć. Znacznie przedłużymy idealny wygląd akcesoriów poprzez uważne traktowanie – unikajmy puszczania smyczy po ziemi (zwłaszcza po chodniku), nauczmy psa spokojnego chodzenia na smyczy.

 

 

 

New User Registration
*Pole wymagane