Zapytaj nas o wszystko

Zapytaj nas o wszystko

smartsupp_blogtitle

W styczniu uruchomiliśmy live chat na stronie sklepu – teraz w każdej chwili możecie spytać nas o poradę, rozwiać wątpliwości, upewnić się, że Wasz wybór jest słuszny.

Jak używać live chatu Smartsupp?

Będąc na dowolnej stronie sklepu zjedź na dół strony – okienko live chatu znajduje się w dolnym, prawym rogu. Kliknij na nim w dowolnym miejscu, aby pojawiło się okno rozmowy.

smarstuppokienko

Po drugiej stronie siedzę ja – Zosia, i z chęcią odpowiadam na Wasze pytania. Mam swoich pomocników, którzy dbają o jakość obsługi klienta.

 

#psilajf #hardwork #boxerdog #homeoffice #dogatwork

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Pies w Warszawie (@pieswwarszawie)

Możecie pytać o wszystko, jestem tu żeby Wam pomóc.

Rozmawiam z Wami zazwyczaj w godzinach 9 – 17, ale bywam przed komputerem również później, a na wszystkie pytania staram się odpowiedzieć jak najszybciej. Jeśli nurtuje Cię jakieś pytanie, a ikonka czatu wyświetla napis “Offline” – nic nie szkodzi! Wyślij wiadomość poprzez chat zostawiając swój adres mailowy. Odpowiem najszybciej jak będę mogła.

 

To co, do zgadania?

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć tych znaczników HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz kod na 5% rabatu! Zapisując się, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Warsaw Dog Zofia Kwiatkowska 03-185 Warszawa, ul. Myśliborska 53/210, NIP: 5213480050, w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest Twoja zgoda. Masz prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Masz prawo żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Zobacz również....

Data: | Kategorie: Blog, Rasy psów,

Dalmatyńczyk (inaczej wyżeł dalmatyński) jest niezwykle inteligentnym, przyjacielskim, pełnym energii psem. To pojętny uczeń, który ma duszę klauna. Lubi sztuczki i uwielbia popisywać się swoimi talentami. Ma ujmującą osobowość i bez problemu potrafi zaskarbić sobie sympatię wszystkich wokoło.

Data: | Kategorie: Blog, Zdrowie psa,

Tłuszczaki u psów są dość powszechnym problemem, budzącym zrozumiały niepokój u właścicieli. Na szczęście nie każda zauważona podskórna zmiana jest groźna. Tłuszczaki zazwyczaj nie są niebezpieczne i nie wymagają leczenia. W każdym jednak przypadku konieczna jest wizyta u weterynarza w celu dokładnego zbadania i zdiagnozowania pupila.

Data: | Kategorie: Blog, Rasy psów,

Basenji przyciąga uwagę oryginalnym wyglądem i pewnością siebie. Jest mądry, przyjazny i pełen energii. Choć zazwyczaj dość mocno akcentuje swoją niezależność, pozostawia niezatarte wrażenie pogodnym charakterem.

Warsaw Dog - dizajnerskie akcesoria dla psów. Sprawdź nas!

Bądź z nami na bieżąco! Dołącz do subskrypcji i odbierz kod na 5% rabatu!