Wysyłamy za pobraniem

Wysyłamy za pobraniem

W rozmowie z jednym z klientów, Kubą, zauważyliśmy potrzebę utworzenia możliwości wysyłki za pobraniem. Uznaliśmy, że pobranie przyda się wszystkim, którzy nie mogą zrobić przelewu. Wielu młodszych psiarzy nie posiada konta w banku – wysyłka za pobraniem daje możliwość samodzielniej zapłaty bez proszenia rodziców o pomoc.

Ile to kosztuje i dlaczego tak drogo?

Wysyłka za pobraniem jest droższa od standardowej – my, jako nadawca płacimy w okienku 16 zł za tę usługę. Do tego dochodzi koszt benzyny, opakowania, czas poświęcony na ręczne wypełnianie druczka. Koszt przesyłki za pobraniem wysłanej za pośrednictwem Poczty Polskiej to 17,50 zł.

Jeśli chodzi o wysyłkę kurierem DPD – standardowa cena to 19 zł, za pobranie kurier pobiera opłatę + 5 zł, dlatego koszt przesyłki kurierem to 24 zł.

Życzymy miłego zamawiania, psiarze :D – za pobraniem lub nie.

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć tych znaczników HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz kod na 5% rabatu! Zapisując się, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Warsaw Dog Zofia Kwiatkowska 03-185 Warszawa, ul. Myśliborska 53/210, NIP: 5213480050, w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest Twoja zgoda. Masz prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Masz prawo żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Zobacz również....

Data: | Kategorie: Blog, Rasy psów,

Dalmatyńczyk (inaczej wyżeł dalmatyński) jest niezwykle inteligentnym, przyjacielskim, pełnym energii psem. To pojętny uczeń, który ma duszę klauna. Lubi sztuczki i uwielbia popisywać się swoimi talentami. Ma ujmującą osobowość i bez problemu potrafi zaskarbić sobie sympatię wszystkich wokoło.

Data: | Kategorie: Blog, Zdrowie psa,

Tłuszczaki u psów są dość powszechnym problemem, budzącym zrozumiały niepokój u właścicieli. Na szczęście nie każda zauważona podskórna zmiana jest groźna. Tłuszczaki zazwyczaj nie są niebezpieczne i nie wymagają leczenia. W każdym jednak przypadku konieczna jest wizyta u weterynarza w celu dokładnego zbadania i zdiagnozowania pupila.

Data: | Kategorie: Blog, Rasy psów,

Basenji przyciąga uwagę oryginalnym wyglądem i pewnością siebie. Jest mądry, przyjazny i pełen energii. Choć zazwyczaj dość mocno akcentuje swoją niezależność, pozostawia niezatarte wrażenie pogodnym charakterem.

Warsaw Dog - dizajnerskie akcesoria dla psów. Sprawdź nas!

Bądź z nami na bieżąco! Dołącz do subskrypcji i odbierz kod na 5% rabatu!