Turkus – nowy kolor okuć do personalizacji akcesoriów dla psów

Turkus – nowy kolor okuć do personalizacji akcesoriów dla psów

Turkus, jako kolejna opcja kolorystyczna metalowych elementów używanych do tworzenia produktów, zawitał do sklepu!

Do czego to pasuje?

Nowy kolor najbardziej pasuje do obroży, smyczy i szelek we wzorach Shake, Smoothie, Aqua Violet, Splash, Candy Blue oraz Tropical, a także do dwóch nowych, które właśnie kończymy przygotowywać. Idealnie można go połączyć z kolorami pastelowy róż, pistacjowy, a także w duecie z żółtym. A to się świetnie składa, bo właśnie pracujemy nad opcją wybrania dowolnego łączenia ze sobą kolorów okuć.

Narodziny gwiazdy

Pomysł na nowy kolor poddała Martyna podczas copiątkowej burzy mózgów, z rozmysłem gładząc Shape’a po futrze przy dźwiękach trzaskającego kominka. A przynajmniej tak chciałabym móc napisać. W rzeczywistości rzuciła to mimochodem nie przerywając szycia, bo jak zwykle wszystko na już, na teraz, a właściwie na trzy dni temu, podczas szybkiej rozkminki “ejjakinowykolorokućrobimy” powiedzianej na wydechu.

Najulubieńszy kolor na świecie

Jesteśmy mega-dumni z nowego koloru, który przełamuje schematy kolorów z półki basic. Jest nieoczywisty, a zarazem piękny i przykuwający spojrzenia. Ma bardzo, bardzo dużo wspólnego z kolorem Marrs Green wybranym w globalnej ankiecie przeprowadzonej przez przedsiębiorstwo GF Smith na najwspanialszy kolor świata. My nazywamy go turkusowym oficjalnie, choć w rozmowach między nami używamy sformułowania >>żółwiowy<<. Właściwie trudno powiedzieć czy to jest bardziej turkusowy, zielony, niebieski czy jaki. Dla ułatwienia – umówmy się jak dorośli ludzie z dorosłymi ludźmi, że jest to turkus. A nasze wewnętrzne dzieci będą szeptać do siebie z chichotem “ten żółwiowy” i pozwólmy sobie na to.

Najpopularniejszy kolor świata - marrs green
źródło zdjęcia: www.creativereview.co.uk

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć tych znaczników HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz kod na 5% rabatu! Zapisując się, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Warsaw Dog Zofia Kwiatkowska 03-185 Warszawa, ul. Myśliborska 53/210, NIP: 5213480050, w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest Twoja zgoda. Masz prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Masz prawo żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Zobacz również....

Data: | Kategorie: Blog, Rasy psów,

Dalmatyńczyk (inaczej wyżeł dalmatyński) jest niezwykle inteligentnym, przyjacielskim, pełnym energii psem. To pojętny uczeń, który ma duszę klauna. Lubi sztuczki i uwielbia popisywać się swoimi talentami. Ma ujmującą osobowość i bez problemu potrafi zaskarbić sobie sympatię wszystkich wokoło.

Data: | Kategorie: Blog, Zdrowie psa,

Tłuszczaki u psów są dość powszechnym problemem, budzącym zrozumiały niepokój u właścicieli. Na szczęście nie każda zauważona podskórna zmiana jest groźna. Tłuszczaki zazwyczaj nie są niebezpieczne i nie wymagają leczenia. W każdym jednak przypadku konieczna jest wizyta u weterynarza w celu dokładnego zbadania i zdiagnozowania pupila.

Data: | Kategorie: Blog, Rasy psów,

Basenji przyciąga uwagę oryginalnym wyglądem i pewnością siebie. Jest mądry, przyjazny i pełen energii. Choć zazwyczaj dość mocno akcentuje swoją niezależność, pozostawia niezatarte wrażenie pogodnym charakterem.

Warsaw Dog - dizajnerskie akcesoria dla psów. Sprawdź nas!

Bądź z nami na bieżąco! Dołącz do subskrypcji i odbierz kod na 5% rabatu!