Szyjemy na zamówienie ✂❤ Bezpłatna dostawa paczkomatem od 150 zł 🚀

  • No products in the cart.

Blog

Home  /  Blog   /  Turkus – nowy kolor okuć do personalizacji akcesoriów dla psów
Personalizowane akcesoria dla psów - turkusowe okucia

Turkus – nowy kolor okuć do personalizacji akcesoriów dla psów

Turkus, jako kolejna opcja kolorystyczna metalowych elementów używanych do tworzenia produktów, zawitał do sklepu!

Do czego to pasuje?

Nowy kolor najbardziej pasuje do obroży, smyczy i szelek we wzorach Shake, Smoothie, Aqua Violet, Splash, Candy Blue oraz Tropical, a także do dwóch nowych, które właśnie kończymy przygotowywać. Idealnie można go połączyć z kolorami pastelowy róż, pistacjowy, a także w duecie z żółtym. A to się świetnie składa, bo właśnie pracujemy nad opcją wybrania dowolnego łączenia ze sobą kolorów okuć.

Narodziny gwiazdy

Pomysł na nowy kolor poddała Martyna podczas copiątkowej burzy mózgów, z rozmysłem gładząc Shape’a po futrze przy dźwiękach trzaskającego kominka. A przynajmniej tak chciałabym móc napisać. W rzeczywistości rzuciła to mimochodem nie przerywając szycia, bo jak zwykle wszystko na już, na teraz, a właściwie na trzy dni temu, podczas szybkiej rozkminki “ejjakinowykolorokućrobimy” powiedzianej na wydechu.

Najulubieńszy kolor na świecie

Jesteśmy mega-dumni z nowego koloru, który przełamuje schematy kolorów z półki basic. Jest nieoczywisty, a zarazem piękny i przykuwający spojrzenia. Ma bardzo, bardzo dużo wspólnego z kolorem Marrs Green wybranym w globalnej ankiecie przeprowadzonej przez przedsiębiorstwo GF Smith na najwspanialszy kolor świata. My nazywamy go turkusowym oficjalnie, choć w rozmowach między nami używamy sformułowania >>żółwiowy<<. Właściwie trudno powiedzieć czy to jest bardziej turkusowy, zielony, niebieski czy jaki. Dla ułatwienia – umówmy się jak dorośli ludzie z dorosłymi ludźmi, że jest to turkus. A nasze wewnętrzne dzieci będą szeptać do siebie z chichotem “ten żółwiowy” i pozwólmy sobie na to.

Najpopularniejszy kolor świata - marrs green

źródło zdjęcia: www.creativereview.co.uk

16 maja 2019
Turkusowa praca zespołowa. Fajne życie z fajną pracą
21 czerwca 2019
Jak bezpiecznie przewozić psa autem? Niezbędne akcesoria

Leave a comment

New User Registration
*Required field