Szukaj w Disco stworów niczym kształtów w chmurach

Szukaj w Disco stworów niczym kształtów w chmurach

Pamiętacie dziecięcą zabawę w odgadywanie kształtów chmur?

Wychodząc naprzeciw Waszym prośbom, w nowej kolekcji zaplanowaliśmy dwa ciemniejsze wzory idealne na sezon jesienno-zimowy. Nasycone tło sprawia, że błoto, woda z kałuży i brudny śnieg ginie między granatami i czerniami. W ukrywaniu brudu przoduje zwłaszcza wzór „Disco” [KLIK], który ukrywa plamki błota między kolorowymi błyskami.

a_MG_8221-horz

Wzór tworzyłam z zapartym tchem, klejąc, wymazując, dodając różne elementy, zatopiona w wizji, niczym dzieciak z wyciągniętym z przejęcia językiem. Wyobraźcie sobie nasze zdziwienie, gdy po wydrukowaniu taśmy oczom naszym ukazały się tajemnicze istoty zatopione we wzorze. Okazuje się, że po złączeniu ze sobą na szwie kilku przypadkowych kresek, na taśmie pojawiają postaci z zupełnie innych światów.

W zespole wciąż spieramy się, czy dana plama bardziej przypomina tygrysa, misia pandę, czy psa, ale co do jogina i trupiej czachy wszyscy mamy pewność. Zobaczcie sami – co Wam to przypomina? Stwory znajdują się na środku sfotografowanej taśmy.

aIMG_20161214_132631

Dziwny kurczak z zamkniętymi oczyma i kropką na czole niczym hinduska kobieta! Inna teoria to nawiedzone chińskie voodoo, groźna lalka.

aIMG_20161214_132646

Trupia czacha lub szatański symbol Illuminatów :D

aIMG_20161214_133050

Rozwścieczony nietoperz, z różowym językiem wywalonym na zewnątrz. Uwaga, nadlatuje!

aIMG_20161214_133545

Gniewny królik o złym spojrzeniu – pomarańczowe oczy zdają się prześwietlać niczym rentgen.

I wisienka na torcie:

aIMG_20161217_121647

Oto pirat z klocków lego, który przysiadł na szelkach norweskich w rozmiarze L.

Wyobraźnia pracuje, bez dwóch zdań. Kiedyś podobno umiejętność odnajdywania znanych kształtów w przypadkowych kształtach uważano za oznakę psychozy :D

Jeśli chcecie poszukać własnych stworów wśród kresek składających się na Disco, wybierzcie produkty z poniższego linku:

DISCO LINK

Zobacz również....

Data: | Kategorie: Blog, Rasy psów,

Dalmatyńczyk (inaczej wyżeł dalmatyński) jest niezwykle inteligentnym, przyjacielskim, pełnym energii psem. To pojętny uczeń, który ma duszę klauna. Lubi sztuczki i uwielbia popisywać się swoimi talentami. Ma ujmującą osobowość i bez problemu potrafi zaskarbić sobie sympatię wszystkich wokoło.

Data: | Kategorie: Blog, Zdrowie psa,

Tłuszczaki u psów są dość powszechnym problemem, budzącym zrozumiały niepokój u właścicieli. Na szczęście nie każda zauważona podskórna zmiana jest groźna. Tłuszczaki zazwyczaj nie są niebezpieczne i nie wymagają leczenia. W każdym jednak przypadku konieczna jest wizyta u weterynarza w celu dokładnego zbadania i zdiagnozowania pupila.

Data: | Kategorie: Blog, Rasy psów,

Basenji przyciąga uwagę oryginalnym wyglądem i pewnością siebie. Jest mądry, przyjazny i pełen energii. Choć zazwyczaj dość mocno akcentuje swoją niezależność, pozostawia niezatarte wrażenie pogodnym charakterem.

Warsaw Dog - dizajnerskie akcesoria dla psów. Sprawdź nas!

Bądź z nami na bieżąco! Dołącz do subskrypcji i odbierz kod na 5% rabatu!