Szyjemy dla Was na zamówienie w ok. 10 dni roboczych ✂♥️ Darmowa dostawa od 200 zł

  • No products in the cart.

Smycze dla psów

Home  /  Smycze dla psów

Modne smycze dla psów | Warsaw Dog

Dizajnerska smycz dla psa

Skoro już tu jesteś, to na pewno doskonale sobie zdajesz sprawę, jak ważne dla Twojego psa są wasze codzienne spacery. Smycz jest niezbędnym akcesorium podczas każdego spaceru z psem. Zależnie od tego, jaki rodzaj spaceru preferuje Twój pupil, można mieć różną smycz, albo nawet kilka rodzajów, jeżeli np. mieszkacie w mieście i często spacerujecie po okolicznych parkach, ale gdy tylko znajdzie się chwila, wybywacie na podmiejskie łono natury. Pamiętaj – smycz nie musi być nudna! Nasze unikatowe wzory, kolorowe okucia, adresatki, a przede wszystkim możliwość dobrania obroży czy szelek z tej samej kolekcji, sprawią że spacer z psem nabiera pięknych, kolorowych barw! Twój czworonóg ma tendencje do ciągnięcia? Teraz to nie problem! Nasz autorski porojekt podszycia neoprenowego do smyczy zapewni Ci komfort podczas każdego aktywnego spaceru!

smycz taśmowa wzory

Klasyczne smycze miejskie dla psów

Oto najbardziej klasyczna spośród smyczy. Klasyczna, ale jednak nowoczesna, dzięki naszym pięknym wzorom! Po jednej stronie smyczy znajduje się rączka która ułatwia jej trzymanie, na którą można założyć ułatwiające spacery podszycie neoprenowe, oraz kółeczko, idealnie nadające się na wpięcie kupownika, lub saszetki na smakołyki dla Twojego psa. Z drugiej strony znajduje się karabińczyk, którego kolor możesz wybrać wśród opcji produktu. Klasyczne smycze miejskie szyjemy w dwóch szerokościach i do długości 180cm. Oferowane przez nas długości smyczy są dla Ciebie za krótkie? To również nie problem! Zaznacz odpowiednią opcję przy produkcie, a specjalnie dla Ciebie, zrobimy smycz o metr dłuższą! Pamiętamy również o bezpieczeństwie, zapewniając dodatkowo możliwość dodania elementów odblaskowych do smyczy. Smycz odblaskowa znacząco podnosi bezpieczeństwo Twojego pupila podczas wieczornych i nocnych spacerów.

Smycze przepinane dla psów, opis

Smycze przepinane dla psów od Warsaw Dog

Smycze przepinane to smycze z regulacją długości, trzystopniowe. Pierwsze przepięcie tworzy wygodną rączkę, do trzymania smyczy w dłoni, drugie przepięcie znajduje się na wysokości trzech czwartych długości, a ostatnie zapięcie stanowi kółeczko umieszczone nad karabińczykiem przy ciele psiaka, skracając smycz o połowę. Smycze przepinane szyjemy w dwóch szerokościach i w długości do 3 metrów! Oczywiście również tę smycz możemy specjalne dla Ciebie wydłużyć, dodać jej odblaski i zmienić kolory okuć. Twój pupil dobrał się podczas zabawy do klamry? To nie problem! Naprawimy klamrę raz, dwa! A jeżeli zależy Ci na szybkiej dostawie, pamiętaj o ekspresowej realizacji!

Obroże

smycze linowe dla dużego psa kolorowe

Smycze linowe dla psów

Smycz linowa to bardzo atrakcyjna alternatywa dla smyczy taśmowych. Smycz jest bardzo wytrzymała, ponieważ stworzona jest z liny wspinaczkowej, która posiada wszelkie niezbędne atesty dla lin używanych podczas sportów ekstremalnych. Smycz nie posiada żadnych ostrych krawędzi, dzięki czemu nawet przy mocnych szarpnięciach, Twoje dłonie są bezpieczne (tym bardziej, że jej konstrukcja sama w sobie absorbuje do 35% siły pociągnięcia). Smycz jest zgrzewana, zszywana ręcznie ciasnym szwem przy użyciu poliestrowej nici,  i plombowana w miejscach łączeń. Szycie w wersji Ultimate dla potrójnego bezpieczeństwa Twojego psiaka! Trzeba również zaznaczyć, ze smycz jest dość sztywna, więc nie plącze się przy nogach i łapach podczas spacerów, nie chłonie wody, co jest bardzo ważne, jeżeli Twój pies lub wodę i posiada opcję zmiany długości!

Warsaw Dog – najlepsze smycze dla małego i dużego psa. Sprawdź nas!