Regulamin konkursu “Burek na pazurek”

Burek na pazurek

Postanowienia ogólne

 1. Organizatorem Konkursu jest marka Warsaw Dog prowadząca zarejestrowaną działalność gopodarczą jako Warsaw Dog Zofia Kwiatkowska z siedzibą na ul. Modlińskiej 17/48, 03-199 Warszawa, NIP 5213480050.
 2. Konkurs organizowany jest na terenie Polski.
 3. Celem konkursu jest wyłonienie autorek lub autorów trzech najlepszych zdjęć prezentujących pomalowane paznokcie u rąk, których inspiracją jest jeden z wzorów Warsaw Dog.
 4. Nagrody w konkursie funduje Warsaw Dog.
 5. Konkurs rozpoczyna się 18.04.2017 i trwa do 25.04.2017 do godziny 23:59.
 6. Zgłoszenie do konkursu oznacza akceptację regulaminu.

Zasady konkursu i wyłaniania zwycięzcy

 1. Uczestnikiem konkursu może być osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, mieszkająca na terenie Polski, która posiada przynajmniej jeden produkt marki Warsaw Dog.
 2. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać zdjęcie konkursowe na adres [email protected], w tytule wpisując “Konkurs”.
 3. Uczestnik musi być autorem przesłanego do konkursu zdjęcia lub posiadać do niego prawa autorskie.
 4. Każdy z uczestników może wysłać jedno zdjęcie przedstawiające paznokcie pomalowane w sposób będący nawiązaniem do jednego z wzorów marki Warsaw Dog.
 5. Na zdjęciu powinna znajdować się dłoń wraz z widocznymi paznokciami (lub jej fragment) oraz smycz (lub jej fragment) lub też inne akcesoria marki Warsaw Dog.
 6. Aby zwiększyć swoje szanse uczestnik może wysłać więcej niż jedno zdjęcie, ale żaden z wzorów marki Warsaw Dog przedstawionych na zdjęciu i będących inspiracją dla malowania paznokci nie może się powtarzać.
 7. Przy ocenie zdjęć uwzględnimy: pomysłowość, kreatywność, jakość techniczną i estetykę.
 8. Zwycięzcę wyłoni jury w postaci pracowników firmy Warsaw Dog.
 9. Ogłoszenie wyników pojawi się na osi czasu fanpage’a Warsaw Dog nie później niż 3 dni robocze od zamknięcia konkursu.
 10. Do zwycięzców zostaną wysłane maile z informacją o wygranej i prośbą o podanie danych adresowych.
 11. Uczestnik zgłaszając udział w konkursie wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 1997 r. Nr.133 poz. 883).
 12. Uczestnik wyraża zgodę na nieodpłatne wykorzystywanie przez Organizatora Konkursu nadesłanego zdjęcia w dowolnym czasie i formie.

Nagrody

 1. Nagrodą główną jest bon podarunkowy o wartości 100 zł na zakupy w sklepie internetowym www.warsawdog.com wraz z darmową wysyłką pod wskazany adres.
 2. Miejsca II i III zostaną nagrodzone bonami o wartości 50 zł na zakupy w sklepie internetowym www.warsawdog.com z darmową wysyłką pod wskazany adres.
 3. Nie istnieje możliwość wymiany nagrody na równowartość pieniężną.
 4. Nie istnieje możliwość przeniesienia nagrody na inną osobę.
 5. Uczestnik odpowiada za dostarczenie adresu do wysyłki w terminie do 7 dni od ogłoszenia wyników konkursu.

Postanowienia końcowe

 1. W kwestiach nieuregulowanych tym regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.
 2. Serwis Facebook jest zwolniony z odpowiedzialności przez każdego uczestnika.
 3. Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani przeprowadzany przez serwis Facebook, ani z nim związany.

Warsaw Dog - dizajnerskie akcesoria dla psów. Sprawdź nas!

Bądź z nami na bieżąco! Dołącz do subskrypcji i odbierz kod na 5% rabatu!