Psia Strefa @ Warsaw Fashion Store

Psia Strefa @ Warsaw Fashion Store

Nasze pierwsze targi full-profeska na Narodowym. Działamy od sierpnia 2015, do tej pory zaliczyliśmy stoisko na targach rękodzielniczych w Koneserze (Warszawa), na zawodach Rally-Obedience w Parku Bródnowskim (Warszawa) i klubowych zawodach obedience szkoły Alto (Grodzisk Mazowiecki). I oto nadejszłą wielka chwila – pojawiliśmy się na targach mody (yeah!) Warsaw Fashion Store. Inwestycja była większa niż dotychczas, bo stoisko na Narodowym miało swoją cenę, ale ryzyko było tego warte :)

Ready steady go! #warsawfashionstore #warsawdog #psiehajfaszyn

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Psie haj faszyn (@warsawdog)

Po raz pierwszy zamiast prowizorycznego stołu z Ikei, mieliśmy profesjonalny ekspozytor na nasze akcesoria i superancki roll-up z panną Milleczką. Bokser, jak to bokser – wywoływał uśmiech na twarzach uczestników, cykano sobie z nią zdjęcia i pokazywano z radością palcami, super sprawa.

Psią strefę designu dzieliliśmy z Mileną vel Psiamatka.pl. Psią matkę poznałam przez naszego bloga PieswWarszawie.pl w czasach, kiedy Warsaw Dog był dopiero planowanym przedsięwzięciem. Milena jest szalenie ciepłą i sympatyczną osobą, więc 18 godzin, które koło siebie przesiedzieliśmy (w chwilach, gdy nie odpowiadaliśmy na pytania klientów i nie wbijaliśmy paragonów) spędziliśmy na pogawędkach o psim życiu i szyciu.

Przez nasze stoisko przewinęło się sporo psiarzy, którzy przyszli specjalnie do nas (dzięki! <3), ale były też osoby, które przyszły kupić szałowe płaszcze, a wyszły z nowymi zestawami dla psiaków.

 warsaw dog fashion store

warsaw dog

warsaw dog smycze szelki

_MG_5233

nerka od psiej matki

pluszowy pies ikea

psia matka

kocyk dla psa

Największą furorę zrobiła bohaterka Bronka, która wraz z Agnieszką przedarła się przez szpaler ochroniarzy, żeby zawitać na naszym stoisku. Teoretycznie wstęp na Narodowy mają jedynie psy asystujące i psy-przewodnicy. W praktyce wyglądały czasem z torebek psie główki, niektóre przechadzały się samodzielnie z nonszalancją. Żaden z psiaków nie ważył jednak więcej niż 10 kg.

Bronka w szelkach Shine in Mint

Bronka na Warsaw Fashion Store

Serdecznie dziękujemy Wam za kibicowanie, za odwiedziny, za pokazywanie psiaków na telefonach, za wymianę informacji o psich charakterach, za pogawędki, za wysłuchanie instrukcji regulowania szelek, za przyprowadzanie znajomych.

Organizatorom dziękujemy przede wszystkim za pyszne ciastka (Ewa, musimy mieć ten przepis!), przychylność i no, w ogóle – możliwość uczestnictwa.

Buziakensy dla wszystkich dwu- i czterołapów.

Zobacz również....

Data: | Kategorie: Blog, Rasy psów,

Grzywacz chiński (ang. chinese crested dog) jest małym, sympatycznym i łagodnym psem do towarzystwa. Ten oryginalnie wyglądający czworonóg ma zarówno grono swoich oddanych wielbicieli, jak i krytyków, uważających go za rozpieszczoną i osobliwą zabawkę. Jednak faktem jest, że nikt nie przejdzie obok niego obojętnie.

Data: | Kategorie: Blog, Zdrowie psa,

Psi nos to wyjątkowo czułe i dokładne narzędzie, które służy poznawaniu świata zewnętrznego i analizie różnorodnych bodźców ze środowiska. Odgrywa także dominującą rolę w odbiorze stanów emocjonalnych ludzi oraz innych zwierząt. Mokry, chłodny nos jest odzwierciedleniem procesów zachodzących w organizmie czworonoga i potocznie uważany jest za objaw zdrowia oraz dobrej kondycji psa. Lecz czy suchy nos u psa zawsze powinien być powodem do niepokoju?

Data: | Kategorie: Blog, Rasy psów,

Husky syberyjski jest jedną z najbardziej efektownych i najpiękniejszych ras psów. Jego cudowne niebieskie oczy są zniewalające i powodują, że w tym psie można zakochać się od pierwszego wejrzenia.

Data: | Kategorie: Blog, Życie z psem,

Alergia na zwierzęta to problem, który staje się coraz bardziej powszechny. Najczęściej objawia się katarem, kichaniem, łzawieniem oczu, wysypką, świądem lub trudnościami w oddychaniu. Wbrew obiegowym sądom sierść zwierząt nie jest alergenem, uczula natomiast wszystko to, co się na niej znajduje. Prawdziwym źródłem alergii jest białko występujące w ślinie i moczu psa (albumina), które przykleja się do martwych, wysuszonych płatków skóry (zwanych łupieżem). Nadzieję dla sympatyków psów, szczególnie wrażliwych na alergeny, dają wyniki badań naukowych, skazujące na istnienie ras psów, które mogą uczulać w znikomym stopniu. Zobacz, jaka rasa nada się idealnie jako pies dla alergika.

Data: | Kategorie: Blog, Rasy psów,

Hawańczyk to wyjątkowo radosny pies, który swoim optymizmem zaraża wszystkich domowników. Jest czuły, oddany i przyjaźnie nastawiony do otoczenia. Ten pełen werwy czworonóg jest wspaniałym towarzyszem dla całej rodziny. Uwielbia zabawy, spacery i z entuzjazmem reaguje na nowe wyzwania.

Data: | Kategorie: Blog, Zdrowie psa,

Nużyca u psa jest pasożytniczą chorobą zapalną skóry o podłożu genetycznymi lub immunologicznym. Wywoływana jest przez roztocza, które w wyniku nadmiernego, patologicznego namnażania się w mieszkach włosowych i gruczołach łojowych, doprowadzają do łysienia, łuszczenia się skóry, krost, czyraków, rumienia oraz wtórnych infekcji. Chociaż jest schorzeniem, które nie zagraża życiu psa, nie należy jej bagatelizować!

Warsaw Dog - dizajnerskie akcesoria dla psów. Sprawdź nas!

Bądź z nami na bieżąco! Dołącz do subskrypcji!

Newsletter będzie dostępny niebawem :)!