Psia Strefa @ Warsaw Fashion Store

Psia Strefa @ Warsaw Fashion Store

Nasze pierwsze targi full-profeska na Narodowym. Działamy od sierpnia 2015, do tej pory zaliczyliśmy stoisko na targach rękodzielniczych w Koneserze (Warszawa), na zawodach Rally-Obedience w Parku Bródnowskim (Warszawa) i klubowych zawodach obedience szkoły Alto (Grodzisk Mazowiecki). I oto nadejszłą wielka chwila – pojawiliśmy się na targach mody (yeah!) Warsaw Fashion Store. Inwestycja była większa niż dotychczas, bo stoisko na Narodowym miało swoją cenę, ale ryzyko było tego warte :)

Po raz pierwszy zamiast prowizorycznego stołu z Ikei, mieliśmy profesjonalny ekspozytor na nasze akcesoria i superancki roll-up z panną Milleczką. Bokser, jak to bokser – wywoływał uśmiech na twarzach uczestników, cykano sobie z nią zdjęcia i pokazywano z radością palcami, super sprawa.

Psią strefę designu dzieliliśmy z Mileną vel Psiamatka.pl. Psią matkę poznałam przez naszego bloga PieswWarszawie.pl w czasach, kiedy Warsaw Dog był dopiero planowanym przedsięwzięciem. Milena jest szalenie ciepłą i sympatyczną osobą, więc 18 godzin, które koło siebie przesiedzieliśmy (w chwilach, gdy nie odpowiadaliśmy na pytania klientów i nie wbijaliśmy paragonów) spędziliśmy na pogawędkach o psim życiu i szyciu.

Przez nasze stoisko przewinęło się sporo psiarzy, którzy przyszli specjalnie do nas (dzięki! <3), ale były też osoby, które przyszły kupić szałowe płaszcze, a wyszły z nowymi zestawami dla psiaków.

 warsaw dog fashion store

warsaw dog

warsaw dog smycze szelki

_MG_5233

nerka od psiej matki

pluszowy pies ikea

psia matka

kocyk dla psa

Największą furorę zrobiła bohaterka Bronka, która wraz z Agnieszką przedarła się przez szpaler ochroniarzy, żeby zawitać na naszym stoisku. Teoretycznie wstęp na Narodowy mają jedynie psy asystujące i psy-przewodnicy. W praktyce wyglądały czasem z torebek psie główki, niektóre przechadzały się samodzielnie z nonszalancją. Żaden z psiaków nie ważył jednak więcej niż 10 kg.

Bronka w szelkach Shine in Mint

Bronka na Warsaw Fashion Store

Serdecznie dziękujemy Wam za kibicowanie, za odwiedziny, za pokazywanie psiaków na telefonach, za wymianę informacji o psich charakterach, za pogawędki, za wysłuchanie instrukcji regulowania szelek, za przyprowadzanie znajomych.

Organizatorom dziękujemy przede wszystkim za pyszne ciastka (Ewa, musimy mieć ten przepis!), przychylność i no, w ogóle – możliwość uczestnictwa.

Buziakensy dla wszystkich dwu- i czterołapów.

Zobacz również....

Data: | Kategorie: Blog, Rasy psów,

Dalmatyńczyk (inaczej wyżeł dalmatyński) jest niezwykle inteligentnym, przyjacielskim, pełnym energii psem. To pojętny uczeń, który ma duszę klauna. Lubi sztuczki i uwielbia popisywać się swoimi talentami. Ma ujmującą osobowość i bez problemu potrafi zaskarbić sobie sympatię wszystkich wokoło.

Data: | Kategorie: Blog, Zdrowie psa,

Tłuszczaki u psów są dość powszechnym problemem, budzącym zrozumiały niepokój u właścicieli. Na szczęście nie każda zauważona podskórna zmiana jest groźna. Tłuszczaki zazwyczaj nie są niebezpieczne i nie wymagają leczenia. W każdym jednak przypadku konieczna jest wizyta u weterynarza w celu dokładnego zbadania i zdiagnozowania pupila.

Data: | Kategorie: Blog, Rasy psów,

Basenji przyciąga uwagę oryginalnym wyglądem i pewnością siebie. Jest mądry, przyjazny i pełen energii. Choć zazwyczaj dość mocno akcentuje swoją niezależność, pozostawia niezatarte wrażenie pogodnym charakterem.

Warsaw Dog - dizajnerskie akcesoria dla psów. Sprawdź nas!

Bądź z nami na bieżąco! Dołącz do subskrypcji i odbierz kod na 5% rabatu!