PIMP MY FUTURE DOG, czyli odpicowani BOBO & MAJA

PIMP MY FUTURE DOG, czyli odpicowani BOBO & MAJA

Te psy idą do domu z naszym posagiem na pełnym gazie.Bobo dostał od nas komplet Aqua Orange, Maja lansuje się w Aqua Violet. Aktualnie przebywają w domach tymczasowych, są pod stałą opieką Tylko Przyjaciele Zwierząt Opoczno. Aby doboostować ich szanse na dom, postanowiliśmy podarować im zestawy spacerowe, które sprawią, że psy będą się wyróżniać i przyciągną oko potencjalnych opiekunów. Ta akcja to wynik naszej współpracy z TPZ Opoczno. Wspólnie szukamy domu dla tych futrzanych słodziaków i mamy nadzieję, że towarzystwo dzięki temu szybko znajdzie swoje domy!

Bobo

Kiedy masz na imię BOBO, cztery łapy i ważysz 6 kg, świat stoi przed tobą otworem. Świetnie się składa, że lubisz ludzi i inne zwierzęta. W dodatku możesz mieszkać z dziećmi, jesteś mały, przyjazny i ładnie chodzisz na smyczy. To wszystko oznacza, że jesteś psem idealnym do miasta i szybko znajdziesz dom. Prawda? ?

BOBO jest jeszcze do wzięcia, może być właśnie Twój, ale nie czekalibyśmy długo, bo takie ideały szybko znajdują swój prywatny kąt. Zapytaj o BOBO u Tylko Przyjaciele Zwierząt

5 faktów o BOBO

 1. Psiak jest młody, malutki i przyjazny.
 2. Ładnie chodzi na smyczy, uwielbia ludzi i zwierzęta!
 3. Sięga do połowy łydki i waży 6 kg.
 4. Może zamieszkać z dziećmi.
 5. Bobo idzie do domu w akcesoriach Warsaw Dog.

Kontakt: 574 186 683 lub [email protected]

Maja

To jest Majka?. Majka jest łagodna i przyjacielska. Majka lubi ludzi, zjeść i świat. Majka bryluje w komplecie Aqua Violet, zgarniając zachwycone spojrzenia od przechodniów. Bądźmy jak Majka.
? Możesz uczyć się życia od Majki, ten coach szuka angażu na stałe. Aktualnie dopinguje Tylko Przyjaciele Zwierząt w szukaniu domów dla swoich kumpli i siebie, ale chętnie zakończy współpracę i zwinie się w kłębek na Twojej kanapie.

6 faktów o MAI

 1. Majka ma 3-4 lata.
 2. Ładnie chodzi na smyczy.
 3. Jest przyjaźnie nastawiona dla innych psów, z kotami też nie powinno być problemów.
 4. Dla ludzi to prawdziwy przytulak, widać, że cały czas chce być blisko, aby nie stracić nawet minuty z wspólnego spaceru i pieszczot.
 5. Może zamieszkać także z dziećmi.
 6. Idzie do domu w akcesoriach naszej firmy widocznych na zdjęciach.

Szukamy dla niej kąta w domu pełnym miłości. Ona odwdzięczy się psią wiernością. Majka prawdopodobnie mieszkała kiedyś w domu – załatwia się na zewnątrz, nie brudzi w swoim boksie. Przebywa w okolicy Opoczna, ale pomożemy w transporcie. Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna, czyli krótkie spotkanie z wolontariuszem w miejscu zamieszkania zainteresowanych.

Kontakt: 574 186 683 lub [email protected]

Wszystkie zdjęcia są autorstwa Katarzyny Szurgot.

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć tych znaczników HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz kod na 5% rabatu! Zapisując się, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Warsaw Dog Zofia Kwiatkowska 03-185 Warszawa, ul. Myśliborska 53/210, NIP: 5213480050, w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest Twoja zgoda. Masz prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Masz prawo żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Zobacz również....

Data: | Kategorie: Blog, Rasy psów,

Dalmatyńczyk (inaczej wyżeł dalmatyński) jest niezwykle inteligentnym, przyjacielskim, pełnym energii psem. To pojętny uczeń, który ma duszę klauna. Lubi sztuczki i uwielbia popisywać się swoimi talentami. Ma ujmującą osobowość i bez problemu potrafi zaskarbić sobie sympatię wszystkich wokoło.

Data: | Kategorie: Blog, Zdrowie psa,

Tłuszczaki u psów są dość powszechnym problemem, budzącym zrozumiały niepokój u właścicieli. Na szczęście nie każda zauważona podskórna zmiana jest groźna. Tłuszczaki zazwyczaj nie są niebezpieczne i nie wymagają leczenia. W każdym jednak przypadku konieczna jest wizyta u weterynarza w celu dokładnego zbadania i zdiagnozowania pupila.

Data: | Kategorie: Blog, Rasy psów,

Basenji przyciąga uwagę oryginalnym wyglądem i pewnością siebie. Jest mądry, przyjazny i pełen energii. Choć zazwyczaj dość mocno akcentuje swoją niezależność, pozostawia niezatarte wrażenie pogodnym charakterem.

Warsaw Dog - dizajnerskie akcesoria dla psów. Sprawdź nas!

Bądź z nami na bieżąco! Dołącz do subskrypcji i odbierz kod na 5% rabatu!