Szyjemy na zamówienie ✂❤ Bezpłatna dostawa paczkomatem od 150 zł 🚀

  • No products in the cart.

Obroże

Home  /  Obroże

W naszym sklepie oferujemy obroże dla psów w trzech rodzajach. Każdy typ obroży występuje w kilku rozmiarach i szerokościach, więc znajdziecie tu obroże dla psów małych, średnich i dużych. Do obroży można dodać adresatkę z grawerem oraz spersonalizować kolor okuć. Wszystkie produkty szyjemy własnymi rękami na zamówienie :) Trzy typy obroży to:

  • Obroża z klamrą (na zatrzask)
  • Obroża półzaciskowa
  • Obroża martingale

Obroże z klamrą DURAFLEX ®

Obroża z klamrą dla psa kolorowa z okuciami

Klasyka, która nigdy się nie starzeje! Oto standardowy typ obroży z zapięciem na zatrzask. Klamra jest wyprofilowana tak, aby idealnie układała się na szyi psa. Dostępna w kilku szerokościach i rozmiarach – pomyśleliśmy o psiakach każdej wielkości.

Obroże półzaciskowe

opis-polzacisk

Obroża również dedykowana psom, które mają większą szyję, niż głowę, lub po prostu opanowały tajemne sposoby uwalniania się ze standardowej obroży z klamrą. Obroża półzaciskowa, potocznie nazywana półzaciskiem, uniemożliwia wyjęcie głowy poprzez zmniejszenie obwodu obroży przy pociągnięciu do ustawionego wcześniej momentu. Elementem zaciskowym jest kilka dodatkowych centymetrów taśmy, będących przedłużeniem obroży – przy pociągnięciu smyczy obwód zmniejsza się do ustalonego momentu.

 

Obroże

Obroże typu martingale

martingale

Obroża dedykowana psom, które mają większą szyję, niż głowę, lub po prostu opanowały tajemne sposoby uwalniania się ze standardowej obroży z klamrą. Obroża z systemem półzaciskowym typu martingale zapewnia bezpieczeństwo poprzez zmniejszenie obwodu obroży przy pociągnięciu do ustawionego wcześniej momentu. Elementem zaciskowym jest tutaj dodatkowa pętelka do której przypinamy smycz. Martingale (czyt. martingejl, [‘mɑːtɪŋgeɪl]) jest lżejszy od obroży półzaciskowej – polecamy go dla delikatnych charcich szyjek.

New User Registration
*Required field