Szyjemy dla Was na zamówienie w 10 dni roboczych ✂

★ 24.12. – 03.01. PRZERWA ŚWIĄTECZNO- SYLWESTROWA (dni nierobocze) ★

  • No products in the cart.

Obroże dla psów

Home  /  Obroże dla psów

Eleganckie obroże dla psów | Warsaw Dog

Dizajnerskie obroże dla psów - Warsaw Dog

Zacząłeś swoją przygodę z opieką nad pupilem? Pora na wymianę obroży swojego psa? A może właśnie zaadoptowałeś dorosłego czworonoga, który nigdy jeszcze nie miał okazji zapoznać się z obrożą, ani ze smyczą? Obroża dla psa jest niezbędnym gadżetem, bo to do niej możesz przypiąć smycz podczas waszych spacerów. A ponieważ będziecie spacerować bardzo często, zwłaszcza, jeżeli jesteś opiekunem szczeniaka, to pierwsza obroża w życiu czworonoga musi pojawić się bardzo szybko – pewnie tak szybko jak kupownik :). Szczenięta przyzwyczajają się do niej nawet po kilku dniach. Do obroży możesz przypiąć również adresatkęZastanawiasz się, jaką obrożę mu kupić? Świetnie trafiłeś! W naszym sklepie oferujemy obroże dla psów w trzech rodzajach. Każdy typ obroży występuje w kilku rozmiarach i szerokościach, więc znajdziecie tu obroże dla psów małych, średnich i dużych. Jeżeli masz jakieś wątpliwości, zapraszamy do kontaktu! Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości co do wyboru obroży dla twojego psa!

Obroża z klamrą dla psa kolorowa z okuciami

Klasyczne obroże dla psów z klamrą DURAFLEX ®

Klasyka, która nigdy się nie starzeje! Oto standardowy typ obroży dla psa z zapięciem na zatrzask. Obroża z klamrą to obok szelek najczęstszy wybór naszych klientów. Do wykonania obroży z klamrą dla psa wykorzystujemy elementy najwyższej jakości – klamra i pozostałe części plastikowe pochodzą od koncernu Duraflex, co gwarantuje dużą odporność na zużycie, a wszystkie elementy materiałowe są stworzone z myślą o jak najwyższym komforcie psa. Do każdej obroży dołączamy zawieszkę, która może pełnić rolę adresatki. Jeśli życzysz sobie wygrawerować imię psa i numer telefonu, wystarczy wybrać odpowiednie ustawienia w oknie produktu. Możesz również dobrać kolor okuć! Warto również podkreślić, że każdą obroże szyjemy z taśmy z autorskim nadrukiem, każdorazowo wykonujemy ją na zamówienie w naszej pracowni w Warszawie.

opis-polzacisk

Półzaciskowe obroże dla psów od Warsaw Dog

Obroża półzaciskowa jest dedykowana dla psów, które mają większą szyję, niż głowę, lub po prostu opanowały tajemne sposoby uwalniania się ze standardowej obroży z klamrą. Obroża półzaciskowa, której potoczna nazwa to półzacisk, uniemożliwia wyjęcie głowy poprzez zmniejszenie obwodu obroży przy pociągnięciu za smycz do ustawionego wcześniej momentu. Obroża półzaciskowa najczęściej wybierana jest dla psów długowłosych (np. border collie, samoyed) lub dla psów dużych ras (np. rottweiler, doberman), których opiekunowie unikają plastikowych klamer. Nasze obroże półzaciskowe szyjemy w kilku rozmiarach i kilku szerokościach. Wybierając szerokość obroży trzeba mieć na uwadze, że większa szerokość taśmy to również większe elementy metalowe. Każda obroża wykonywana jest ręcznie, na zamówienie, dlatego masz pewność że zostanie wykonana z najwyższą dbałością o detale!

Obroże

martingale

Obroże dla psów typu martingale

Obroża typu martingale, to inaczej nazywany półzacisk pętelkowy. Ten typ obroży został zaprojektowany w praktyce dla każdego psa, który ma szerszą szyję od głowy i wyciąga głowę z klasycznych obroży z klamrą. Jeżeli Twój pies to kolejne wcielenie Houdiniego i ma tendencję do uwalniania się w magiczny sposób ze wszystkiego, w co go ubierzesz, to jest rozwiązanie dla Was. konstrukcja obroży martingale różni się od standardowej obroży tym, że posiada element zaciskowy w postaci pętli – przy pociągnięciu za smycz zmniejsza swój obwód do ustawionego przez opiekuna momentu. Jej zadanie to zapewnieniu psu bezpieczeństwa, a nie podduszanie. Przydaje się też przy psach z długą sierścią – koniec z przypadkowym zapinaniem futra w zatrzask! Zależy Ci na szybkiej dostawie obroży? Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z ekspresowej realizacji zamówienia!

Warsaw Dog – ręcznie szyte obroże dla psów. Sprawdź nas!