Nowe godziny otwarcia pracowni Warsaw Dog

Nowe godziny otwarcia pracowni Warsaw Dog

warsaw dog godziny pracy

Zapraszamy do pracowni Warsaw Dog w Warszawa – Białołęka. Jesteśmy dłużej czynni! Wizyta z piesełkiem obowiązkowa.

Wszystkie nasze akcesoria szyjemy na zamówienie w małej pracowni na warszawskiej Białołęce. To oznacza, że kiedy składasz zamówienie w sklepie, my robimy je specjalnie dla Ciebie – to daje nam możliwość indywidualnego podejścia do klienta (znaczy się do Ciebie). Choć właściwie słowo “klient” jest takie pozbawione emocji, a my często czujemy, jakbyśmy byli z Wami rodziną, przyjaciółmi i znajomymi – np. cieszymy się Waszymi adopcjami, kochamy kiedy piszecie, że szelki pasują i pies je uwielbia, albo martwimy się problemami i staramy się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie. Zależy nam, by to co robimy, robić jak najlepiej – tak, jak chcielibyśmy obdarować najlepszych przyjaciół.

Staramy się, by rozmiarówka szelek i obroży, jaką widzicie w sklepie była jak najbardziej uniwersalna. A w tym pomaga nam bezpośredni kontakt z Wami i mierzenie psów na miejscu w naszej pracowni czy na targach. Pozwala nam nabierać doświadczenia i wprowadzać ewentualne zmiany w rozmiarówce, jeśli widzimy, że potrzeba nie dotyczy jednego klienta. Im częściej mamy z Wami kontakt na żywo – czy to w pracowni, czy przez telefon, tym bardziej jesteśmy świadomi Waszych oczekiwań i potrzeb – nie tylko w rozmiarówce, ale we wszystkich aspektach działalności. Na potwierdzenie słów przywołujemy fakty – na Waszą prośbę oraz z myślą o ułatwieniu Wam życia wprowadziliśmy do oferty podszycie neoprenowe, kolorowe okucia, czy szelki dedykowane dla buldoga francuskiego

Nie ulega wątpliwości, że wiele z Was pracuje w godzinach biurowych, tak jak my. Wiemy też, że cenicie sobie możliwość zawitania w naszych skromnych progach – mamy możliwość zmierzyć psa i zobaczyć na żywo przyszłego użytkownika (beneficjenta!) szelek, które odzieje w przyszłości swoje szelki niczym superbohater pelerynę (przynajmniej tak to wygląda w naszych głowach). Dopełniamy wtedy wszelkich starań, by szelki były idealnie dopasowane mierząc psa i robiąc własne adnotacje do zamówienia.

Wierzymy, że szelki dla psa powinny być tak wygodne jak dobrze dopasowany stanik – dlatego chcemy ułatwić Wam odwiedziny w naszej pracowni. Będziemy czekać na Was od poniedziałku do piątku od 10 do 18.

Ta zmiana ma też związek ze zmianami w działaniu zespołu. Czekać na Was będzie Kasia – mistrzyni obsługi klienta, która jest z nami od początku i zna prawie każdą odpowiedź na Wasze pytania. Niedawno przejęła obowiązki osoby obejmującej opieką klientów i ze śpiewem na ustach kontynuuje tradycję utrzymania oceny 5/5 w recenzjach na Facebooku. Musicie wiedzieć, że za każdym razem, kiedy na Facebooku pojawia się recenzja 5-gwiazdkowa, Kasia cieszy się i przekazuje tę radosną wieść po wszystkich pokojach w pracowni (a mamy ich aż trzy, sami rozumiecie).

Warsaw Dog kontakt obsługa klienta
O, tak cieszy się Kasia, kiedy może Ci pomóc

Warsaw Dog – godziny otwarcia

Poniedziałek – piątek 10:00 – 18:00

Każdorazowo prosimy o kontakt przed przyjazdem – Kasia wpisze Cię na grafik odwiedzin/odbiorów/przymiarek.

Warsaw Dog – kontakt

[email protected]

+48 531 117 515

Warsaw Dog, ul. Myśliborska 53/210, 03 – 185 Warszawa

 

Bierzcie i korzystajcie z nowych godzin działania pracowni! Niby oczywista oczywistość, ale powiedzmy to głośno – tak, można z psem!

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć tych znaczników HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz kod na 5% rabatu! Zapisując się, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Warsaw Dog Zofia Kwiatkowska 03-185 Warszawa, ul. Myśliborska 53/210, NIP: 5213480050, w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest Twoja zgoda. Masz prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Masz prawo żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Zobacz również....

Data: | Kategorie: Blog, Rasy psów,

Dalmatyńczyk (inaczej wyżeł dalmatyński) jest niezwykle inteligentnym, przyjacielskim, pełnym energii psem. To pojętny uczeń, który ma duszę klauna. Lubi sztuczki i uwielbia popisywać się swoimi talentami. Ma ujmującą osobowość i bez problemu potrafi zaskarbić sobie sympatię wszystkich wokoło.

Data: | Kategorie: Blog, Zdrowie psa,

Tłuszczaki u psów są dość powszechnym problemem, budzącym zrozumiały niepokój u właścicieli. Na szczęście nie każda zauważona podskórna zmiana jest groźna. Tłuszczaki zazwyczaj nie są niebezpieczne i nie wymagają leczenia. W każdym jednak przypadku konieczna jest wizyta u weterynarza w celu dokładnego zbadania i zdiagnozowania pupila.

Data: | Kategorie: Blog, Rasy psów,

Basenji przyciąga uwagę oryginalnym wyglądem i pewnością siebie. Jest mądry, przyjazny i pełen energii. Choć zazwyczaj dość mocno akcentuje swoją niezależność, pozostawia niezatarte wrażenie pogodnym charakterem.

Warsaw Dog - dizajnerskie akcesoria dla psów. Sprawdź nas!

Bądź z nami na bieżąco! Dołącz do subskrypcji i odbierz kod na 5% rabatu!