Szyjemy dla Was na zamówienie w 10 dni roboczych ✂♥️ Darmowa dostawa od 200 zł

  • No products in the cart.

Blog

Home  /  Blog   /  Nowe godziny otwarcia pracowni Warsaw Dog
warsaw dog godziny pracy

Nowe godziny otwarcia pracowni Warsaw Dog

Zapraszamy do pracowni Warsaw Dog w Warszawa – Białołęka. Jesteśmy dłużej czynni! Wizyta z piesełkiem obowiązkowa.

Wszystkie nasze akcesoria szyjemy na zamówienie w małej pracowni na warszawskiej Białołęce. To oznacza, że kiedy składasz zamówienie w sklepie, my robimy je specjalnie dla Ciebie – to daje nam możliwość indywidualnego podejścia do klienta (znaczy się do Ciebie). Choć właściwie słowo “klient” jest takie pozbawione emocji, a my często czujemy, jakbyśmy byli z Wami rodziną, przyjaciółmi i znajomymi – np. cieszymy się Waszymi adopcjami, kochamy kiedy piszecie, że szelki pasują i pies je uwielbia, albo martwimy się problemami i staramy się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie. Zależy nam, by to co robimy, robić jak najlepiej – tak, jak chcielibyśmy obdarować najlepszych przyjaciół.

Staramy się, by rozmiarówka szelek i obroży, jaką widzicie w sklepie była jak najbardziej uniwersalna. A w tym pomaga nam bezpośredni kontakt z Wami i mierzenie psów na miejscu w naszej pracowni czy na targach. Pozwala nam nabierać doświadczenia i wprowadzać ewentualne zmiany w rozmiarówce, jeśli widzimy, że potrzeba nie dotyczy jednego klienta. Im częściej mamy z Wami kontakt na żywo – czy to w pracowni, czy przez telefon, tym bardziej jesteśmy świadomi Waszych oczekiwań i potrzeb – nie tylko w rozmiarówce, ale we wszystkich aspektach działalności. Na potwierdzenie słów przywołujemy fakty – na Waszą prośbę oraz z myślą o ułatwieniu Wam życia wprowadziliśmy do oferty podszycie neoprenowe, kolorowe okucia, czy szelki dedykowane dla buldoga francuskiego

Nie ulega wątpliwości, że wiele z Was pracuje w godzinach biurowych, tak jak my. Wiemy też, że cenicie sobie możliwość zawitania w naszych skromnych progach – mamy możliwość zmierzyć psa i zobaczyć na żywo przyszłego użytkownika (beneficjenta!) szelek, które odzieje w przyszłości swoje szelki niczym superbohater pelerynę (przynajmniej tak to wygląda w naszych głowach). Dopełniamy wtedy wszelkich starań, by szelki były idealnie dopasowane mierząc psa i robiąc własne adnotacje do zamówienia.

Wierzymy, że szelki dla psa powinny być tak wygodne jak dobrze dopasowany stanik – dlatego chcemy ułatwić Wam odwiedziny w naszej pracowni. Będziemy czekać na Was od poniedziałku do piątku od 10 do 18.

Ta zmiana ma też związek ze zmianami w działaniu zespołu. Czekać na Was będzie Kasia – mistrzyni obsługi klienta, która jest z nami od początku i zna prawie każdą odpowiedź na Wasze pytania. Niedawno przejęła obowiązki osoby obejmującej opieką klientów i ze śpiewem na ustach kontynuuje tradycję utrzymania oceny 5/5 w recenzjach na Facebooku. Musicie wiedzieć, że za każdym razem, kiedy na Facebooku pojawia się recenzja 5-gwiazdkowa, Kasia cieszy się i przekazuje tę radosną wieść po wszystkich pokojach w pracowni (a mamy ich aż trzy, sami rozumiecie).

Warsaw Dog kontakt obsługa klienta

O, tak cieszy się Kasia, kiedy może Ci pomóc

Warsaw Dog – godziny otwarcia

Poniedziałek – piątek 10:00 – 18:00

Każdorazowo prosimy o kontakt przed przyjazdem – Kasia wpisze Cię na grafik odwiedzin/odbiorów/przymiarek.

Warsaw Dog – kontakt

[email protected]

+48 531 117 515

Warsaw Dog, ul. Myśliborska 53/210, 03 – 185 Warszawa

 

Bierzcie i korzystajcie z nowych godzin działania pracowni! Niby oczywista oczywistość, ale powiedzmy to głośno – tak, można z psem!

3 stycznia 2019
Niech żyją lata 80! Nowa kolekcja od Ady Jarzębowskiej
7 lutego 2019
Mała rzecz, a cieszy. Podszycie neoprenowe w smyczy – poradnik kupującego

Leave a comment

New User Registration
*Pole wymagane