Szyjemy dla Was na zamówienie w ok. 10 dni roboczych ✂♥️ Darmowa dostawa od 200 zł

  • No products in the cart.

Blog

Home  /  Blog   /  Nowa opcja dostawy: punkty odbioru DHL
dostawa do punktów DHL

Nowa opcja dostawy: punkty odbioru DHL

Wychodząc na przeciw Waszym potrzebom, wprowadzamy nową, wygodną formę dostawy.

Dotychczas obowiązywały trzy formy dostawy: kurier DHL, kurier DHL za pobraniem i paczkomaty InPost. Z rozmów z Wami wynika, że cenicie sobie terminowość dostawy na drugi dzień roboczy. Jednak zdarza Wam się rezygnować z dostawy kurierem z powodu utrudnionego odbioru – a to nie wiadomo czy ktoś będzie w domu, a to obawiacie się zamówienia do pracy i swojej nagłej nieobecności, na to pojawia się problem w komunikacji z kurierem w Waszej okolicy. Wychodząc na przeciw Waszym potrzebom, wprowadziliśmy nową formę dostawy: DHL Parcelshop (inaczej punkt odbioru DHL).

DHL Parcelshop – co to jest?

Jest to wysyłka do wybranego przez Ciebie punktu na mapie w ramach usług przewozowych firmy DHL. Wybierasz z listy lub wskazujesz na mapce punkt, w którym chcesz odebrać przesyłkę. Punktów wyboru jest 6500 w całej Polsce. Możesz wybrać taki, który będzie blisko Twojego miejsca zamieszkania, pracy, szkoły, czy przedszkola i odebrać go w dogodnej dla siebie porze. 

Większość punktów pracuje min. do 21:00, a także jest czynna w weekendy. Co więcej, paczka będzie czekać na Ciebie przez 7 dni kalendarzowych.

Do punktów odbioru należą sklepy z takich sieci jak ogólnospożywcza Żabka, Fresh, Małpka, kioski Inmedio, Relay, 1 minute, czy stacje paliw Shell i Moya.

 

dhl parcelshop szczegóły usługi

DHL Parcelshop – czas dostawy

Paczki nadane do punktu odbioru są dostarczane tak szybko, jak paczki dostarczane przez kuriera na adres domowy/pracowy. To znaczy, że większość przesyłek dociera na drugi dzień roboczy.

DHL punkt odbioru – jak to działa?

  1. Wybierasz Twój najbliższy punkt, gdy finalizujesz zakup w e-sklepie lub gdy korzystasz z przekierowania paczki do odbioru w innym miejscu.
  2. Otrzymujesz powiadomienie e-mail/sms o możliwości odbioru, gdy przesyłka trafia do punktu. W wiadomości przesyłamy także kod PIN, niezbędny do odbioru.
  3. Odbierasz przesyłkę, gdy masz czas. Paczka czeka na Ciebie aż 7 dni kalendarzowych. Odbierzesz ją po podaniu kodu PIN z sms i numeru telefonu.
  4. Jeśli nie masz czasu odebrać paczki, przekaż wybranej osobie kod PIN oraz Twój numer telefonu.  Stanowią one upoważnienie do odbioru Twojej przesyłki.

Sprawdź pozostałe rodzaje dostawy dostępne w naszym sklepie:

Formy dostawy

 
źródło zdjęcia: Bench Accounting

27 listopada 2018
Mixing murals, coats and dog tails
3 stycznia 2019
Niech żyją lata 80! Nowa kolekcja od Ady Jarzębowskiej

Leave a comment