Nasze Story

 

Nie ma firm, są ludzie.

– Gary Vaynerchuk

loveisintheair

Mamy na imię: Zosia, Kuba, Milla i Bonzo i tworzymy międzygatunkową rodzinę. Na co dzień prowadzimy bloga Pies w Warszawie, mieszkamy na warszawskiej wsi zwanej Żeraniem i uwielbiamy wspólnie odkrywać nowe tereny spacerowe. Poznaliśmy się na spacerze z psami i tak nam już zostało.

Warsaw Doga tworzymy wspólnie – psiaki projektują, a my usłużnie szyjemy, wysyłamy i oddajemy im każdy zarobiony w pocie czoła grosik.

Kasia

1 kwietnia 2016 r. do naszego zespołu dołączyli Kasia i Cookie. Kasię poznaliśmy poprzez bloga Pies Cookie – my, dziewczyny umówiłyśmy się na wspólny spacer (a jakże), który prawie rok później przekształcił się we wspólną pracę.

Sneak peak:

Do końca czerwca 2015 r. firmę prowadzimy w naszej kawalerce. Na 36 m2 mieściło się nasze centrum zarządzania wszechświatem – 2 biurka, maszyna do szycia przemysłowego, ploter, magazyn z przechowalnią, które konkuruje o miejsce z aneksem kuchennym, stołem do jedzenia posiłków, klatką kennelową i psim posłaniem. Mała przestrzeń wymaga sprytnego wykorzystania przestrzeni, ale nie przeszkadza w stwarzaniu Warsaw Doga :)

 

Rośniemy w siłę!

Od 1 lipca 2016 roku Warsaw Dogiem zawiadujemy z nowej lokalizacji – wynajęliśmy nasz pierwszy lokal biurowy w budynku na ul. Modlińskiej 17. Pokój ma zaledwie 17 m2, mieści się w PRL-owskim budynku z blachy falistej, ale jest naszym powodem do dumy. W końcu mamy coś swojego, a Wy możecie wpadać do nas na przymiarki, po odbiór osobisty i na pogaduchy.

Ekipa dzielnych szwaczy ? Dog friendly office ? #dogaccessories #warsawdog #psiehajfaszyn #dogfriendlyoffice

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika WARSAW DOG (@warsawdog)

Warsaw Dog - dizajnerskie akcesoria dla psów. Sprawdź nas!

Bądź z nami na bieżąco! Dołącz do subskrypcji i odbierz kod na 5% rabatu!