Nasza pierwsza pracownia

Nasza pierwsza pracownia

Z dniem 1 lipca 2016 roku, po roku działalności przeprowadziliśmy się z ciasnej kawalerki do naszego pierwszego lokum. No wiecie, takiego prawdziwego, które nie znajduje się w naszym miejscu zamieszkania. Poszukiwania odpowiedniego miejsca trwały długo. Wymagania mieliśmy konkretne – mały metraż, akceptacja psów i żeby dojazd był wygodny, zarówno dla klientów, jak i dla nas.

 

Hardcore ? Przenosiny do ?

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika WARSAW DOG (@warsawdog)


Kiedy objechaliśmy pół Warszawy i straciliśmy już wszelką nadzieję, wreszcie udało nam się znaleźć niepozorny budynek położony zaledwie kilometr od dotychczasowego miejsca prowadzenia działalności i przemiłą panią Małgosię z administracji, która od początku dołożyła wszelkich starań, żeby ułatwić nam szybką przeprowadzkę.

Budynek należy do Przedsiębiorstwa Budownictwa Wodnego, czasy swojej świetności przeżywał prawdopodobnie w latach osiemdziesiątych. Ktoś mógłby rzec, że biało-czerwona blacha falista, którą pokryty jest ten przybytek, licuje z prestiżem marki. Ale hola, hola! Nie od razu Kraków zbudowano, Apple też zaczynał się w garażu.

Ekipa dzielnych szwaczy ? Dog friendly office ? #dogaccessories #warsawdog #psiehajfaszyn #dogfriendlyoffice

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika WARSAW DOG (@warsawdog)


Przyjdzie jeszcze moment, że Warsaw Dog będzie miał swój firmowy budynek ze wszelkimi wygodami dla odwiedzających nas psiaków i psów pracowników, na razie jesteśmy wdzięczni za możliwość przyprowadzenia psa. Nawet nie wiecie jak trudno o mały lokal biurowy, w którym każdy z klientów będzie mógł przyjść ze zwierzakiem. Mieścimy się w pobliżu Kanału żerańskiego, w związku z tym od razu można zabrać psa na przyjemny spacer wzdłuż wody.

[wc_box color=”info” text_align=”left”]

Nasz aktualny adres to:

Warsaw Dog, ul. Modlińska 17 pok. 48, 03 – 199 Warszawa

[/wc_box]

Serdecznie zapraszamy, jesteśmy czynni 9:30 – 17:30 od poniedziałku do piątku. Przed wizytą prosimy o kontakt na maila [email protected] lub telefonicznie – 600005214

Przed przyjazdem warto zerknąć do zakładki DOJAZD, ponieważ GPS potrafi wyprowadzić w pole. Z tego powodu skleciliśmy elegancką w swej prostocie mapkę:

jaknajlatwiejdojechac

 

Zobacz również....

Data: | Kategorie: Blog, Rasy psów,

Dalmatyńczyk (inaczej wyżeł dalmatyński) jest niezwykle inteligentnym, przyjacielskim, pełnym energii psem. To pojętny uczeń, który ma duszę klauna. Lubi sztuczki i uwielbia popisywać się swoimi talentami. Ma ujmującą osobowość i bez problemu potrafi zaskarbić sobie sympatię wszystkich wokoło.

Data: | Kategorie: Blog, Zdrowie psa,

Tłuszczaki u psów są dość powszechnym problemem, budzącym zrozumiały niepokój u właścicieli. Na szczęście nie każda zauważona podskórna zmiana jest groźna. Tłuszczaki zazwyczaj nie są niebezpieczne i nie wymagają leczenia. W każdym jednak przypadku konieczna jest wizyta u weterynarza w celu dokładnego zbadania i zdiagnozowania pupila.

Data: | Kategorie: Blog, Rasy psów,

Basenji przyciąga uwagę oryginalnym wyglądem i pewnością siebie. Jest mądry, przyjazny i pełen energii. Choć zazwyczaj dość mocno akcentuje swoją niezależność, pozostawia niezatarte wrażenie pogodnym charakterem.

Warsaw Dog - dizajnerskie akcesoria dla psów. Sprawdź nas!

Bądź z nami na bieżąco! Dołącz do subskrypcji i odbierz kod na 5% rabatu!