Greenery [KOLOR ROKU 2017]

Greenery [KOLOR ROKU 2017]

[vc_row content_text_aligment=”” use_row_as_full_screen_section=”no”][vc_column][vc_column_text]

Instytut Pantone ustanowił kolorem roku 2017 Greenery, czyli soczystą zieleń przywołującą na myśl wiosnę, świeżą trawę, odnowę.

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”50px”][vc_video link=”https://www.youtube.com/watch?v=8zC75u81VKg”][vc_empty_space height=”50px”][vc_column_text]

Wybiegi wypełniły się kreacjami odwołującymi się do zielonego trendu:

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”50px”][vc_media_grid grid_id=”vc_gid:1491577197604-a7d05019-fcd4-2″ include=”19795,19794,19793,19792,19803,19802,19801,19800,19799″][vc_empty_space height=”50px”][vc_column_text]

Nawet jeśli my sami nie wyobrażamy sobie ubrać się od stóp do głów na zielono – nic nie szkodzi. Greenery świetnie sprawdza się jako kolor dodatków. Czyż istnieje wdzięczniejsze dopełnenie człowieka od ukochanego, merdającego towarzysza (ubranego w topowy tego lata kolor)? :)

W odpowiedzi na zielone szaleństwo mamy dla Was dwa wzory.

Pierwszy z nich to Shine in Lime – wachlarz najbardziej soczystych zieleni, wybuchający wprost świeżością niczym pąki na drzewach w kwietniu.

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”50px”][vc_single_image image=”19813″ img_size=”large” alignment=”center” css_animation=”slideInDown”][vc_empty_space height=”50px”][vc_column_text]

Dostępne w sklepie produkty w tym wzorze znajdziesz poniżej:

[/vc_column_text]

[vc_empty_space height=”50px”][vc_column_text]

Drugim wzorem, będącym spokojniejszą wariacją tego trendu, jest Aqua Green. Powściągliwa zieleń w połączeniu z chłodnym granatem stanowi doskonałą alternatywę dla tych, którzy soczystą zieleń postrzegają jako banalną.

[/vc_column_text][vc_empty_space height=”50px”][vc_single_image image=”19814″ img_size=”large” add_caption=”yes” alignment=”center” css_animation=”zoomIn”][vc_empty_space height=”50px”][vc_column_text]

Dostępne w sklepie produkty we wzorze Aqua Green znajdziesz tutaj:

[/vc_column_text]

[vc_message]

Zielony wprost cudownie pasuje do psów o maści rudej, czekoladowej, czarnej, podpalanej.

[/vc_message][vc_column_text]

Udanych spacerów w nowym ałtficie!

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

Dodaj swój komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Możesz użyć tych znaczników HTML:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Zapisz się do naszego newslettera i odbierz kod na 5% rabatu! Zapisując się, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Warsaw Dog Zofia Kwiatkowska 03-185 Warszawa, ul. Myśliborska 53/210, NIP: 5213480050, w celu wysyłania newslettera. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest Twoja zgoda. Masz prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody. Masz prawo żądania od administratora dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Zobacz również....

Data: | Kategorie: Blog, Rasy psów,

Dalmatyńczyk (inaczej wyżeł dalmatyński) jest niezwykle inteligentnym, przyjacielskim, pełnym energii psem. To pojętny uczeń, który ma duszę klauna. Lubi sztuczki i uwielbia popisywać się swoimi talentami. Ma ujmującą osobowość i bez problemu potrafi zaskarbić sobie sympatię wszystkich wokoło.

Data: | Kategorie: Blog, Zdrowie psa,

Tłuszczaki u psów są dość powszechnym problemem, budzącym zrozumiały niepokój u właścicieli. Na szczęście nie każda zauważona podskórna zmiana jest groźna. Tłuszczaki zazwyczaj nie są niebezpieczne i nie wymagają leczenia. W każdym jednak przypadku konieczna jest wizyta u weterynarza w celu dokładnego zbadania i zdiagnozowania pupila.

Data: | Kategorie: Blog, Rasy psów,

Basenji przyciąga uwagę oryginalnym wyglądem i pewnością siebie. Jest mądry, przyjazny i pełen energii. Choć zazwyczaj dość mocno akcentuje swoją niezależność, pozostawia niezatarte wrażenie pogodnym charakterem.

Warsaw Dog - dizajnerskie akcesoria dla psów. Sprawdź nas!

Bądź z nami na bieżąco! Dołącz do subskrypcji i odbierz kod na 5% rabatu!