Finał Top Speed Dog 2015

Finał Top Speed Dog 2015

26.09.2015 w Gdańsku odbył się Wielki Finał Master of Top Speed Dog 2015. Psiaki, które uprzednio wygrały w swoich konkurencjach (podział psów według wysokości), ścigały się o puchar. W swej szczodrości zostaliśmy sponsorem nagród, stąd mamy zdjęcia :)

Tak piesy biegły:

A tak odbierały nagrody:

Chcieliśmy urządzić niezły doping dla tych ferrariów wśród psów, niestety tego dnia nie mogliśmy uczestniczyć w zabawie i zostaliśmy w Warszawie kibicując na odległość.

Bardzo dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom i cieszymy się, że część nas jest u Was (wszak kilka najszybszych czterołapów wygrało smycze i kupony zniżkowe).

Buziakujemy wszystkich i szczerze podziwiamy.

 

Zosia, Kuba, Milla & Bonzo

Zobacz również....

Data: | Kategorie: Blog, Zdrowie psa,

Zespół Downa, zwany również trisomia 21, oznacza zaburzenie genetyczne, które może wystąpić u ludzi. Zmiana ta jest konsekwencją wytworzenia dodatkowego chromosomu i prowadzi do istotnych zmian w organizmie, które dają charakterystyczne objawy fizyczne oraz psychiczne. Chociaż przypadki tej wady genetycznej u ludzi nie są sporadyczne, u innych gatunków zespół Downa występuje niezwykle rzadko. A jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, czy psy również mogą na niego cierpieć, odpowiedź znajdziesz w naszym artykule.

Data: | Kategorie: Blog, Rasy psów,

Owczarek australijski zawdzięcza swoją popularność przede wszystkim niezwykłemu ubarwieniu sierści oraz lodowo-niebieskim oczom. To bardzo mądry, aktywny pies o przyjaznym usposobieniu. Jest pracowity, wierny i łatwo poddaje się szkoleniu. Wszystkie te walory sprawiają, że rasa ta cieszy się coraz większą popularnością

Data: | Kategorie: Blog, Życie z psem,

W powszechnej opinii krąży wiele stereotypów dotyczących psiej sierści. Jeden z nich jest związany z przekonaniem, iż poza czworonogami, które z powodów genetycznych nie posiadają sierści, istnieją dwie kategorie psów. Do pierwszej należą czworonożni przyjaciele z sierścią. Druga obejmuje rasy psów z włosami. Nadszedł czas na rozwianie wątpliwości w tej kwestii.

Warsaw Dog - dizajnerskie akcesoria dla psów. Sprawdź nas!

Bądź z nami na bieżąco! Dołącz do subskrypcji i odbierz kod na 5% rabatu!