Finał Top Speed Dog 2015

Finał Top Speed Dog 2015

26.09.2015 w Gdańsku odbył się Wielki Finał Master of Top Speed Dog 2015. Psiaki, które uprzednio wygrały w swoich konkurencjach (podział psów według wysokości), ścigały się o puchar. W swej szczodrości zostaliśmy sponsorem nagród, stąd mamy zdjęcia :)

Tak piesy biegły:

A tak odbierały nagrody:

Chcieliśmy urządzić niezły doping dla tych ferrariów wśród psów, niestety tego dnia nie mogliśmy uczestniczyć w zabawie i zostaliśmy w Warszawie kibicując na odległość.

Bardzo dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom i cieszymy się, że część nas jest u Was (wszak kilka najszybszych czterołapów wygrało smycze i kupony zniżkowe).

Buziakujemy wszystkich i szczerze podziwiamy.

 

Zosia, Kuba, Milla & Bonzo

Zobacz również....

Data: | Kategorie: Blog, Rasy psów,

Dalmatyńczyk (inaczej wyżeł dalmatyński) jest niezwykle inteligentnym, przyjacielskim, pełnym energii psem. To pojętny uczeń, który ma duszę klauna. Lubi sztuczki i uwielbia popisywać się swoimi talentami. Ma ujmującą osobowość i bez problemu potrafi zaskarbić sobie sympatię wszystkich wokoło.

Data: | Kategorie: Blog, Zdrowie psa,

Tłuszczaki u psów są dość powszechnym problemem, budzącym zrozumiały niepokój u właścicieli. Na szczęście nie każda zauważona podskórna zmiana jest groźna. Tłuszczaki zazwyczaj nie są niebezpieczne i nie wymagają leczenia. W każdym jednak przypadku konieczna jest wizyta u weterynarza w celu dokładnego zbadania i zdiagnozowania pupila.

Data: | Kategorie: Blog, Rasy psów,

Basenji przyciąga uwagę oryginalnym wyglądem i pewnością siebie. Jest mądry, przyjazny i pełen energii. Choć zazwyczaj dość mocno akcentuje swoją niezależność, pozostawia niezatarte wrażenie pogodnym charakterem.

Warsaw Dog - dizajnerskie akcesoria dla psów. Sprawdź nas!

Bądź z nami na bieżąco! Dołącz do subskrypcji i odbierz kod na 5% rabatu!