Finał Top Speed Dog 2015

Finał Top Speed Dog 2015

26.09.2015 w Gdańsku odbył się Wielki Finał Master of Top Speed Dog 2015. Psiaki, które uprzednio wygrały w swoich konkurencjach (podział psów według wysokości), ścigały się o puchar. W swej szczodrości zostaliśmy sponsorem nagród, stąd mamy zdjęcia :)

Tak piesy biegły:

A tak odbierały nagrody:

Chcieliśmy urządzić niezły doping dla tych ferrariów wśród psów, niestety tego dnia nie mogliśmy uczestniczyć w zabawie i zostaliśmy w Warszawie kibicując na odległość.

Bardzo dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom i cieszymy się, że część nas jest u Was (wszak kilka najszybszych czterołapów wygrało smycze i kupony zniżkowe).

Buziakujemy wszystkich i szczerze podziwiamy.

 

Zosia, Kuba, Milla & Bonzo

Zobacz również....

Data: | Kategorie: Blog, Rasy psów,

Ogar polski to rasa rzadko spotykana poza naszym krajem, a szkoda, ponieważ jest to interesujący pies o znakomitych walorach. Uważany jest za mądrego, energicznego czworonoga o zrównoważonym charakterze, dobrego stróża i wiernego przyjaciela rodziny.

Data: | Kategorie: Blog, Zdrowie psa,

Hot spot u psa jest ostrą, powierzchowną infekcją skóry, która szybko się rozprzestrzenia. Z tego powodu ogromnie ważne jest wczesne rozpoznanie schorzenia i natychmiastowe wdrożenie leczenia.

Data: | Kategorie: Blog, Rasy psów,

Zgodnie z pierwotnym przeznaczeniem Leonberger jest bardzo dużym, niezwykle silnym psem o eleganckiej, harmonijnej sylwetce. Charakteryzuje go pewność siebie, wewnętrzny spokój oraz kontrastująca z potężną sylwetką łagodność. Miłośnicy psów zgodnie twierdzą, że ten kto chociaż raz bliżej poznał Leonbergera, już zawsze pozostanie pod urokiem tej rasy.

Warsaw Dog - dizajnerskie akcesoria dla psów. Sprawdź nas!

Bądź z nami na bieżąco! Dołącz do subskrypcji i odbierz kod na 5% rabatu!