★ Czas realizacji: 3 dni robocze + wysyłka ★ Bezpłatna przesyłka od 100 zł paczkomatem ★

  • No products in the cart.

Pytania

Drodzy, oto zestaw najczęściej zadawanych pytań i odpowiedzi:

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Aktualny czas realizacji zamówienia to 3 dni robocze. Zamówienia indywidualne zazwyczaj zajmują więcej czasu – od 1 do 7 dni roboczych. Wszystkie akcesoria szyjemy na zamówienie.

Jak czyścić akcesoria od Warsaw Doga?

Ręcznie albo w pralce w bawełnianym woreczku – obowiązuje pełna dowolność. My pierzemy je razem z dżinsami w 40 stopniach. Eksperymentalnie wrzuciliśmy nasze obroże i smycze do pralki na 90 stopni i po 1,5 godziny prania wyszły w stanie idealnym, także bez obaw! Grunt, żeby prać je w woreczku lub innym zabezpieczeniu – ochroni on bęben pralki i zapobiegnie odpryskom.

Czy ta farba na okuciach jest wieczna?

No cóż, jest to malowany metal, więc prędzej czy później może stracić nieco koloru pod wpływem tarcia. Najczęściej ściera się od wewnętrznej strony karabińczyka i kółeczka – tam, gdzie stykają się oba elementy i póki ludzkość nie wynajdzie kolorowego metalu to nie ma na to rady. Faktem jest, że im częściej pies chodzi na luźnej smyczy, tym mniejsze są odpryski.

Chcę złożyć niestandardowe zamówienie – marzy mi się coś, czego nie ma w sklepie. Jak najlepiej to zrobić?

Napisz nam maila na adres hello@warsawdog.com i opowiedz o swoim marzeniu.

Gdzie mogę sprawdzić szerokość taśmy w danym produkcie?

Dostępne szerokości taśm znajdują się na stronie produktu w zakładce „Specyfikacja”. Ale uwaga! Jeśli przy danym produkcie nie da się wybrać którejś z szerokości to znaczy, że skończyła nam się taśma i czekamy na dodruk.

Czy można gdzieś przymierzyć Wasze rzeczy?

No pewnie! Zapraszamy serdecznie! Nasza firma znajduje się na Żeraniu, tuż obok Kanałku Żerańskiego – po udanych przymiarkach można wybrać się na spacer brzegiem wody. Adres to ul. Modlińska 17 pok. 48, budynek poznasz po niezapomnianym PRL-owskim klimacie wychodzącym każdą bruzdą blachy falistej. Więcej dowiesz się z zakładki KONTAKT. Daj nam znać, że się wybierasz. Wpadajcie też do showroomu Hubuform na ul. Zięby 40 lok. 3 (Ursynów) – więcej info TU, tam znajdziecie duży wybór naszych akcesoriów. Kilka z nich kupicie również w hotelu Psoteria (www.psoteria.pl).

[/wc_toggle]

New User Registration
*Pole wymagane

FreshMail.pl