Bezpłatna wysyłka przez paczkomaty

Bezpłatna wysyłka przez paczkomaty

Drodzy!

Kiedy zamawiacie u nas rzeczy – cieszymy się niezmiernie. Tak bardzo, że chcąc wyrazić swoją radość i wdzięczność, dajemy Wam darmową dostawę dla zamówień od wartości 100 zł. Od dziś wysyłamy za free przez paczkomaty, żegnajcie kolejki na poczcie!

Okej, ale właściwie dlaczego?

1. Niezależność. Przez paczkomat możemy Ci produkty o każdej porze dnia i nocy. Często jesteśmy gotowi do wysyłki Twojego zamówienia wieczorem w tym samym dniu w którym złożyłaś/eś zamówienie. Niestety – do tej pory był klops, bo poczta ma stałe godziny pracy. O 20 zamykają i szlus! Przy wysyłce przez paczkomaty, podczas wieczornego spaceru z piesełami zahaczamy o punkt nadawczy i voila – piękne akcesoria ruszają w drogę.

2. Szybkość. Żeby wysłać przesyłkę na poczcie trzeba swoje odstać, co zajmuje czas. Za to do paczkomatu podchodzimy, klikamy, wrzucamy, zamykamy. Koniec. Proces zajmuje poniżej 1 minuty.

3. Pewność. Mieliśmy 3 razy taką sytuację, że przesyłka wysłana priorytetem docierała do adresata dopiero po 7 dniach (!!!). No normalnie skandal, rozbój w biały dzień i wszystko, co złe. Za to od InPosta dostajesz automatycznego SMSa z powiadomieniem o nadaniu oraz dostarczeniu paczki do wyznaczonego przez Ciebie paczkomatu – zawsze wiesz gdzie jest, kiedy się jej spodziewać i nie musisz się zastanawiać, czy nie zabaluje gdzieś po drodze lub liczyć na sumienność listonosza roznoszącego przesyłki.

4. Do paczkomatu pójdziesz z psem. Na poczcie w większości placówek nie przekroczysz nawet progu, jeśli jest z Tobą pies.

5. Niższe koszty. Paczkomaty mogą zaoferować nam niższą kwotę przesyłki. Poczta Polska? Pf, zapomnij. 8,30 zł za priorytet i koniec dyskusji.

Poza darmową wysyłką paczkomatami, oferujemy również bezpłatną dostawę listem poleconym InPost, a przy zamówieniu o wartości 250 zł masz darmową dostawę czymkolwiek chcesz, również kurierem (DPD) za pobraniem.

Jeśli preferujesz starą dobrą pocztę, wodzisz wzrokiem za listonoszem lub w Twojej okolicy nie ma paczkomatu – opcja wysyłki przez Pocztę Polską jest nadal aktywna. Możesz wybrać ją z listy dostępnych form dostawy, kosztuje od 10,50 zł :)

Zobacz również....

Data: | Kategorie: Blog, Rasy psów,

Dalmatyńczyk (inaczej wyżeł dalmatyński) jest niezwykle inteligentnym, przyjacielskim, pełnym energii psem. To pojętny uczeń, który ma duszę klauna. Lubi sztuczki i uwielbia popisywać się swoimi talentami. Ma ujmującą osobowość i bez problemu potrafi zaskarbić sobie sympatię wszystkich wokoło.

Data: | Kategorie: Blog, Zdrowie psa,

Tłuszczaki u psów są dość powszechnym problemem, budzącym zrozumiały niepokój u właścicieli. Na szczęście nie każda zauważona podskórna zmiana jest groźna. Tłuszczaki zazwyczaj nie są niebezpieczne i nie wymagają leczenia. W każdym jednak przypadku konieczna jest wizyta u weterynarza w celu dokładnego zbadania i zdiagnozowania pupila.

Data: | Kategorie: Blog, Rasy psów,

Basenji przyciąga uwagę oryginalnym wyglądem i pewnością siebie. Jest mądry, przyjazny i pełen energii. Choć zazwyczaj dość mocno akcentuje swoją niezależność, pozostawia niezatarte wrażenie pogodnym charakterem.

Warsaw Dog - dizajnerskie akcesoria dla psów. Sprawdź nas!

Bądź z nami na bieżąco! Dołącz do subskrypcji i odbierz kod na 5% rabatu!