Przełamująca wiadomość: szerokość 2 cm już w sklepie

Przełamująca wiadomość: szerokość 2 cm już w sklepie

Drodzy Psiarze!

Idąc za Waszą prośbą, wprowadziliśmy do sklepu upragnioną szerokość 2 cm. Na tę chwilę mamy trzy wzory dostępne w szerokości 2 cm i są to:

Splash!

Shine in Mint

Shine in Purple

W miarę upływu czasu będziemy sukcesywnie zastępować szerokość 1,5 szerokością 2 cm.

Splash-SLIDER

Produkty w szerokości 2 cm we wzorze Splash!:

SHINEINMINT

Produkty w szerokości 2 cm we wzorze Shine in Mint:

Shine-in-Purple-SLIDER

Produkty w szerokości 2 cm we wzorze Shine in Purple:

Lada dzień dodamy również szelki norweskie i szelki guardy w tej szerokości – już teraz można zamówić je poprzez wysłanie emaila na adres [email protected]warsawdog.com.

Jupikajej, wreszcie!

 

Zobacz również....

Data: | Kategorie: Blog, Rasy psów,

Dalmatyńczyk (inaczej wyżeł dalmatyński) jest niezwykle inteligentnym, przyjacielskim, pełnym energii psem. To pojętny uczeń, który ma duszę klauna. Lubi sztuczki i uwielbia popisywać się swoimi talentami. Ma ujmującą osobowość i bez problemu potrafi zaskarbić sobie sympatię wszystkich wokoło.

Data: | Kategorie: Blog, Zdrowie psa,

Tłuszczaki u psów są dość powszechnym problemem, budzącym zrozumiały niepokój u właścicieli. Na szczęście nie każda zauważona podskórna zmiana jest groźna. Tłuszczaki zazwyczaj nie są niebezpieczne i nie wymagają leczenia. W każdym jednak przypadku konieczna jest wizyta u weterynarza w celu dokładnego zbadania i zdiagnozowania pupila.

Data: | Kategorie: Blog, Rasy psów,

Basenji przyciąga uwagę oryginalnym wyglądem i pewnością siebie. Jest mądry, przyjazny i pełen energii. Choć zazwyczaj dość mocno akcentuje swoją niezależność, pozostawia niezatarte wrażenie pogodnym charakterem.

Warsaw Dog - dizajnerskie akcesoria dla psów. Sprawdź nas!

Bądź z nami na bieżąco! Dołącz do subskrypcji i odbierz kod na 5% rabatu!